تبلیغات

برخورد قطار باری اهواز -تهران با خودروی نیسان

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان گفت: بر اثر برخورد قطار باری اهواز -تهران با خودروی نیسان در ازنا یک نفر کشته و ۲ نفر مصدوم شدند.

به گزارش صبحانه،معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان گفت: بر اثر برخورد قطار باری اهواز -تهران با خودروی نیسان در ازنا یک نفر کشته و ۲ نفر مصدوم شدند. به گزارش تسنیم، محمد باقر محمدی از برخورد قطار باری اهواز -تهران با خودروی نیسان در حوالی روستای وزمدر شهرستان ازنا خبر داد و اظهار داشت: در این حادثه که امروز رخ داده است یک دستگاه نیسان در مسیر حرکت قطار باری که از خوزستان به سمت تهران در حرکت بود برخورد می‌کند. وی افزود: از آنجا که این قطار باری نتوانسته است کنترل شود به نیسان برخورد کرده و به سرنشینان نیسان صدمه وارد می‌شود. معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان با بیان اینکه یک نفر از سرنشینان نیسان در این حادثه فوت می‌شود، عنوان کرد: دو مصدوم ۲ دیگر این حادثه توسط عوامل امدادی هلال احمر ازنا به بیمارستان منتقل شدند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار