تبلیغات

فصل دوم «گسل» در حال نگارش است

فصل دوم سریال «گسل» به کارگردانی علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی محسن چگینی این روزها در مرحله نگارش قرار دارد.

به گزارش صبحانه، بعد از پایان فصل اول سریال «گسل»، طرح ساخت «گسل ۲» نیز به تصویب رسید. محسن چگینی تهیه‌کننده این سریال در گفت‌وگو با «صبا» در مورد آخرین جزییات ساخت فصل دوم «گسل» گفت: هنوز نگارش فیلم‌نامه فصل دو به اتمام نرسیده و در حال حال حاضر حدود ۱۰ قسمت این سریال به نگارش درآمده است.

وی در خصوص آغاز تصویربرداری این سریال ادامه داد: شروع تصویربرداری و همچنین پیش تولید، به پایان نگارش فیلمنامه بستگی دارد، چون تا زمانی که به اتمام نرسد وارد مرحله پیش تولید نخواهیم شد.

چگینی در پایان در مورد بازیگران فصل دوم افزود: ۹۰ درصد بازیگران خصوصاً بازیگران اصلی، بازیگران فصل اول هستند اما با پیش رفتن کار به احتمال زیاد بازیگران جدید وارد پروژه شوند.

گفتنی است؛ داستان فصل یک سریال «گسل» درباره یک معاون وزیر بود و سام درخشانی نقش بادیگارد این شخصیت سیاسی را بازی می کرد، که داستان حول محور وی می چرخید و بازیگرانی مثل بیژن امکانیان، فلور نظری ، مهتاج نجومی، محمد فیلی رامتین خدا پناهی و .. ایفاگر نقش در این سریال نقش‌آفرینی کردند.

منبع:صبا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار