تبلیغات

دلنوشته پرویز پرستویی برای کیمیا علیزاده + عکس

پرویز پرستویی با انتشار پستی در اینستاگرام خود به انتخاب کیمیا علیزاده به عنوان پرچم دار ایران واکنش نشان داد.

به گزارش صبحانه،پرویز پرستوی با انتشار مطلبی در اینستاگرام خود به انتخاب کیمیا علیزاده به عنوان پرچم دار ایران در بازی های آسیایی واکنش نشان داد.

وی نوشت: كيميا عليزاده عزيز
دختر قهرمانم، انتخاب شما در بيست سالگى به عنوان دومين پرچمدار كاروان ورزشى كشورمان در مراسم افتتاحيه هجدهمين دوره بازيهاى آسيايى نشان از جايگاه والا و انكارناپذير شير دختران و زنان ايرانمان دارد.

اينكه روز ٢٧ مرداد در پيشانى قهرمانان و ورزشكاران كشورمان در جاكارتا پرچم كشورمان را در دست خواهى گرفت نشان دهنده عزت دختر و زن ايرانيست، خوشحالم كه به عنوان تنها دختر مدال آور بازيهاى المپيك و دارنده مدالهاى نقره و برنز قهرمانى جهان در رشته تكواندو روز به روز شاهد درخشش بيشتر تو هستيم تا دختران و زنان كشورم بيش از بيش باور كنند داراى بالاترين توانايى هاى ممكن در عرصه هاى بين المللى هستند.

دخترم آن مدال برنز كمتر از دو ماه قبل خود در آسيا را فراموش كن.

آن را شكست تلقى نكن.

همه ى ما مى دانيم كه عمل جراحى سختى را پشت سر گذاشته بودى.

همه ى ما مى دانيم با كلى آسيب ديدگى شديد قبل از عمل جراحى خود، فينال قهرمانى جهان را واگذار كرده بودى، و همه ما مى دانيم در بازيهاى آسيايى ٢٠١٨ جاكارتا و المپيك ٢٠٢٠ توكيو دوباره با تمام توان خواهى درخشيد و تحسين همگان را بر مى انگيزى.

دلنوشته پرویز پرستویی برای کیمیا علیزاده + عکس

منبع:میزان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار