تبلیغات

قتل فجیع مرد جوان در شرق تهران ؛ جسد داخل جوی آب افتاده بود

ساعت ۱۸:۲۰ روز گذشته (۱۸ تیر جاری) مأموران کلانتری ۱۳۲ نبرد در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند جسد مردی حدوداً سی ساله که اوراق هویتی به همراه ندارد، داخل یک جوی آب حوالی یک زمین کشاورزی در اتوبان شهید محلاتی مسیر شرق به غرب، خیابان شاه آبادی، خیابان کوثر توسط رهگذران مشاهده و مراتب به پلیس اعلام شده است.

دقایقی بعد از اعلام این خبر بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در محل کشف جسد حاضر و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.

تیم جنایی در محل کشف جسد با جسد خونین  مرد جوانی که ۹ ضربه چاقو به قفسه سینه و چندین ضربه چاقو به پهلویش (حدود ۶ ضربه) اصابت کرده و خالکوبی های متعدد به روی بدنش نقش بسته بود، مواجه شدند.

کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند حدود سه ساعت از مرگ مقتول می گذرد و کارآگاهان این احتمال را دادند که مقتول در مکان دیگری به قتل رسیده و جسد وی به محل کشف جسد انتقال یافته است.

در نهایت جسد مقتول با دستور بازپرس امور جنایی تهران برای بررسی زیادتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار