تبلیغات

دستگیری سارق موبایل فروش در شوش

رئیس کلانتری ۱۱۷ جوادیه از دستگیری فردی که پس از سرقت تلفن‌های همراه اقدام به فروش آن در خیابان شوش کرده بود، خبر داد.

به گزارش صبحانه، رئیس کلانتری ۱۱۷ جوادیه از دستگیری فردی که پس از سرقت تلفن‌های همراه اقدام به فروش آن در خیابان شوش کرده بود، خبر داد.

سرهنگ اسدعلی الماسی درباره این خبر گفت: شب گذشته ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۱۷ جوادیه در حال گشت‌زنی در محدوده خیابان شوش بودند که رفتار مشکوک یک فرد معتاد که چندین دستگاه تلفن همراه در دست داشت و سعی در فروش آن‌ها داشت شک ماموران را برانگیخت. به همین دلیل ماموران برای مشخص شدن موضوع و بررسی جامع مساله به کنترل و تعقیب این فرد پرداختند و متوجه شدند که گوشی‌های تلفن همراه این فرد همگی بدون کارتن و جعبه است و داخل یک نایلون مشکی نگهداری می‌شود.

وی با بیان اینکه احتمال مسروقه بودن گوشی‌های تلفن همراه وجود داشت،اظهارکرد: ماموران این فرد را بازداشت و به کلانتری منتقل کردند. این فرد در کلانتری اقدام به بیان سخنان ضد و نقیض کرد و همین موضوع حدس و ظن ماموران را به یقین بدل کرد که تلفن‌های همراه متعلق به این فرد نیست.

رئیس کلانتری ۱۱۷ جوادیه با اشاره به انجام بازجویی‌های بیشتر از متهم گفت: این فرد در کلانتری تحت بازجویی قرار گرفت و طی آن به جرم خود مبنی بر سرقت تلفن همراه از شهروندان اعتراف و اذعان کرد که پس از سرقت تلفن‌های همراه اقدام به فروش آن با قیمت بسیار کمتر در خیابان شوش کرده است.

به گفته الماسی، متهم پس از تشکیل پرونده برای تحقیقات به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد و با شناسایی مالکان گوشی‌های تلفن همراه مسروقه ،اموالشان به آنها پس داده شد.

منبع:ایسنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار