تبلیغات

پرداخت وام بلاعوض به خانواده‌های دارای دو فرزند معلول

رئیس سازمان بهزیستی کل کشورگفت: خانواده‌های شهری که دارای دوفرزند معلول به بالا هستند می‌توانند ۳۰ میلیون وام بلا عوض و خانواده‌های روستایی دارای دوفرزند معلول به بالا نیز ۲۰ میلیون وام بلاعوض دریافت کنند

به گزارش صبحانه،رئیس سازمان بهزیستی کل کشور در نشست خبری به مناسبت هفته بهزیستی از انعقاد قراردادی با وزارت صنعت و معدن در زمینه اشتغال جامعه هدف این سازمان خبر داد و گفت: هفته گذشته تفاهم نامه‌ای با وزارت صنعت و معدن در زمینه اشتغال افراد تحت حمایت بهزیستی منعقد کردیم که کارخانجات و بنگاه‌های اقتصادی و کارآفرینان درصورت به کارگیری این افزاد سازمان بهزیستی حق بیمه این افراد را پرداخت خواهد کرد.

وی با ابراز امیدواری از افزایش اشتغال زایی افراد تحت حمایت بهزیستی در سال جاری گفت: در سال گذشته ۵۷ هزار نفر از جامعه مورد نظر را به اشتغال درآوردیم که امیدواریم بتوانیم در سال جدید زمینه اشتغال ۲۰ هزار نفر دیگر را به وجود بیاوریم.

به گفته محسن بندپی ۱۱ هزار نفر از خانواده‌های معلول را در سال گذشته برای تامین مسکن ثبت نام کردند و سازمان بهزیستی در دی ماه ۹۶ مصوبه‌ای داشت که تمام خانواده‌های دومعلول به بالا بدون محدودیت می توانند در سامانه ثبت نام مسکن نام نویسی کنند.

رئیس سازمان بهزیستی کل کشور از پرداخت وام‌های بلا عوض برای تهیه مسکن خانواده‌های معلول خبر داد و گفت: خانواده‌های شهری که دارای دوفرزند معلول به بالا هستند می‌توانند ۳۰ میلیون وام بلا عوض و خانواده‌های روستایی دارای دوفرزند معلول به بالا نیز ۲۰ میلیون وام بلاعوض دریافت کنند.

منبع:میزان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار