تبلیغات

فروش سگ‌های تزئینی میلیونی در مشهد!


ازدحام و تجمع مردم کمی برای دیدن داخل غرفه سخت بود، اما با کمی تامل و صبر بالاخره به جلو نزدیک شدیم، ۶ قلاده سگ و چند مربی در داخل غرفه حضور داشتند و دور تا دور غرفه با طناب بسته شده بود.

فروش سگ با خدمات جانبی

با یکی از مربیان غرفه گفتگو کردیم، مربیان دیگر داخل غرفه او را طباطبایی صدا می‌زدند.

وی در ابتدا در خصوص خصوصیات سگ‌ها این گونه گفت: سگ‌هایی که در غرفه وجود دارند از نژاد «ژرمن شپرد شولاین» هستند که قیمت این سگ از ۱۵ تا ۵۰۰ میلیون تومان است که البته انواع سگ‌های پاکوتاه و تزئینی دیگر را هم اگر بخواهید برای فروش داریم و انواع تربیت سگ هم پذیرفته می‌شود.

نکته مورد توجه این است که خرید و فروش سگ نگهبان شاید بی‌اشکال به نظر برسد، اما وجود چنین غرفه‌ای در نمایشگاه مشهد، تامل برانگیز است.

سگ‌هایی با قیمت نجومی

این غرفه دار ادامه داد: قیمت توله سگ‌ها زیر ۲۰۰ میلیون تومان بوده و قیمت سگ بالغ به ۵۰۰ میلیون تومان هم می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه این سگ‌ها از کشور آلمان به ایران وارد می‌شود، ادامه داد: تمامی سگ‌هایی که از نژاد ژرمن‌اند و ما فروش آن‌ها را انجام می‌دهیم دارای شناسنامه و پاسپورت بوده که این نوع سگ بیشتر تزئینی است و برای مسابقات تربیت می‌شوند، زیبایی، سلامت و هوش ملاک قیمت سگ‌هایی از نژاد ژرمن است.

تعجب برانگیز بودن غرفه فروش سگ در نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و آبزیان

وی با بیان اینکه سن سگ‌ها در قیمت آنان تاثیر دارد، افزود: اولین سالی است که در نمایشگاه بین‌المللی مشهد حضور داریم و استقبال و خرید مردم خوب بوده است و امیدوارم این صنعت هرچه بیشتر در ایران رونق یابد.

در ادامه با یکی از بازدیدکننده‌های این غرفه گفتگو کردیم تا نظر مردم را دراین باره بدانیم.

داریوش صنعتگر در پاسخ به خبرنگار فارس در مشهد گفت: سومین سالی است که در نمایشگاه دام، طیور و آبزیان شرکت می‌کنم، در سال‌های گذشته غرفه فروش سگ آن هم از نوع تزئینی وجود نداشت و بیشتر غرفه‌ها درخصوص خوراک دام، ابزار‌ها و دستگاه‌های دام و طیور بود.

وی متذکر شد: درست است که وجود چنین غرفه با استقبال خوب مردم روبه‌رو شد، اما وجود غرفه فروش سگ در نمایشگاه بین‌المللی تعجب برانگیز بوده و جالب‌تر اینکه تنها همین غرفه در نمایشگاه دام و طیور اقدام به فروش سگ می‌کند.

این بازدیدکننده بیان کرد: در ابتدا که وارد این غرفه شدم ذهنم به سمت غرفه دامپزشکی رفت، اما آنچه که دیدم با آنچه که در ذهنم بود بسیار متفاوت است.

پس از چند دقیقه گفتگو با این مربی پرورش سگ با جمع کثیری از مردم شاهد برگزاری نمایش یک ساعته مربی با سگ‌ها بودیم.

البته وجود غرفه‌ای که به اسم دامپزشکی در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته که در نمایشگاه بین‌المللی مشهد که اقدام به فروش سگ‌های تزئینی میلیونی آن هم از نوع وارداتی کرده کمی تعجب برانگیز است و بیشتر هم نبود توجه دبیر برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و آبزیان را در نحوه اجاره دادن غرفه‌ها می‌رساند.

شاید نبود بازرسی از سوی نمایشگاه بین‌المللی مشهد خیال این غرفه‌دار را راحت کرده است./فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار