تبلیغات

سقوط دختر ۱۳ ساله از طبقه چهارم در نازی‌آباد +عکس

دختر سیزده ساله پس از سقوط از تراس طبقه چهارم منزل مسکونی جان سالم به در برد.

به گزارش صبحانه،ساعت ۲۰:۰۹ شب گذشته حادثه سقوط دختر نوجوان از تراس منزل در نازی‌آباد، خیابان شیرمحمدی وقوع به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران بی‌درنگ نیرو‌های عملیات ایستگاه ۹۵ را به محل حادثه واقع اعزام کرد.

به گفته محمدرضا شکیب‌مهر؛ فرمانده آتش‌نشانی اعزامی، دختری سیزده ساله به علت نامعلومی از تراس طبقه چهارم ساختمان مسکونی چهار طبقه به داخل حیاط منزل سقوط کرد، اما از این اتفاق به طرز عجیبی جان سالم به دربرد.

وی با اشاره به شکستگی و مصدومیت این دختر از ناحیه سر، دست و پا، تصریح کرد: آتش‌نشانان پس از حضور در محل و درخواست اورژانس برای انتقال مصدوم به بیمارستان، محل را ایمن کرده و فرد مصدوم را برای انتقال به آمبولانس اورژانس آماده کردند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان پس از ارائه تذکرات ایمنی به ساکنان به کار خود خاتمه داده و به ایستگاه مربوطه بازگشتند.

سقوط دختر ۱۳ ساله از طبقه چهارم در نازی‌آباد +عکسسقوط دختر ۱۳ ساله از طبقه چهارم در نازی‌آباد +عکسسقوط دختر ۱۳ ساله از طبقه چهارم در نازی‌آباد +عکس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار