تبلیغات

پرت‌شدن مرگبار دختر نوجوان از پراید در تهران

ساعت 1:30 بامداد امروز مأموران کلانتری 134 شهرک قدس در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند در بزرگراه یادگار امام (مسیر جنوب به شمال)، بعد از بلوار فرحزادی، نرسیده به خیابان سرو دختر هفده ساله‌ای به نام سمیه حین حرکت یک دستگاه خودروی سواری پراید از داخل خودرو به بیرون پرتاب شده و به علت شدت جراحات در همان صحنه حادثه جان باخته است.

دقایقی بعد از اعلام این خبر قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران دستور اعزام اکیپ تشخیص هویت آگاهی به محل حادثه را صادر کرد همچنین کارآگاهان در تحقیقات اولیه راننده پراید را شناسایی و بازداشت کردند.

راننده پراید که میثم نام دارد، پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و در اظهاراتش به بازپرس گفت: از حدود یک سال قبل با سمیه آشنا شدم، سمیه افغانستانی بود البته بعد از چندین ماه متوجه این موضوع شدم، سمیه از سوی خانواده‌اش تحت فشار بود و پدرش او را کتک می‌زد، من قصد ازدواج با او را داشتم اما خانواده‌ام مخالف بودند، من هر روز سمیه را می‌دیدم تا اینکه حدود ساعت هشت شب روز گذشته با من تماس گرفت و دنبال او رفتم، زمانیکه دنبال سمیه رفتم عصبی بود و حال خوبی نداشت.

وی افزود: سمیه با مادرش تماس گرفت و گفت خواهرش نازنین از خانه بیرون رفته و به خانه بازنگشته است که من به سمیه گفتم چرا به من نگفتی خواهرت از خانه بیرون رفته و او گفت فکر نمی‌کردم مسئله مهمی باشد.

میثم که 23 سال سن دارد، اظهاراتش به بازپرس را اینگونه ادامه داد: مادر سمیه به نازنین چیزی نمی‌گفت اما مدام بر رفت‌وآمد سمیه حساس بود و او را شماتت می‌کرد، زمان حادثه به سمیه گفتم باید به من ‌می‌گفتی نازنین خانه نرفته است که سر همین موضوع باهم جروبحثمان شد البته من به آرامی با سمیه صحبت می‌کردم که او در یک لحظه گفت اعصاب ندارد و خودش را از خودرو به پایین پرتاب می‌کند، در خودرو را باز کرد که من سریعاً قفل مرکزی را زدم اما او مجدداً قفل را باز کرد و قصد داشت خودش را به پایین پرتاب کند که من او را گرفتم و نگذاشتم این کار را انجام دهد، پس از یکی دو دقیقه از او پرسیدم آرام شدی که ناگهان در حالیکه حدوداً با سرعت 70 کیلومتر در حال حرکت بودم، خودش را به پایین پرتاب کرد.

میثم پس از این اظهارات با دستور قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شد و برای ادامه تحقیقات دراختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار