تبلیغات

زلزله ۵.۸ ریشتری کرمان را لرزاند +جزئیات

در پی وقوع زلزله ۵.۸ ریشتری در سیرچ کرمان، تیم‌های امدادی هلال احمر و واکنش سریع به منطقه اعزام شدند و به امداد و ارزیابی میزان خسارت احتمالی پرداختند.

زلزله ۵.۸ ریشتری کرمان را لرزاند +جزئیاتبه گزارش صبحانه،ساعت یک و ۹ دقیقه بامداد امروز بود که زمین‌لرزه ۵.۸ ریشتری با صدا و تکان‌های شدیدی مردم کرمان و برخی شهرهای شمالی استان را هراسان به کوچه‌ها و خیابان‌ها کشاند.

این زمین‌لرزه که موجب ترس و وحشت مردم شده بود برای ساعاتی موجب شلوغی پمپ بنزین‌ها و خیابان‌های شهر شد، این زمین‌لرزه در شهرهای راور، زرند، سیرجان، رفسنجان، کوهبنان و ماهان احساس شد و تاکنون ۵ پس‌لرزه داشته که بزرگترین آن ۳.۴ ریشتر بوده است.

بنابر اعلام روابط عمومی هلال‌احمر کرمان،  ۱۰ تیم هلال‌احمر از شهداد، سیرچ، گلباف، راور، ماهان، راین، رفسنجان، کوهبنان و کرمان و یک تیم واکنش سریع به مناطق زلزله‌زده در سیرچ برای ارزیابی اعزام شدند.

تیم‌های هلال‌احمر روستاهای چهارفرسخ، سیرچ، سکنج، هشتادان، جوشان، حسن آباد، دهوئیه، زمان‌آباد، فندقا، محسن‌آباد، گزک و گروه را بازدید کردند که در این مناطق هیچ مشکلی گزارش نشد و تنها برق یک روستا قطع شده بود.

زلزله ۵.۸ ریشتری کرمان را لرزاند +جزئیات
معاون عمرانی استاندار کرمان نیز از تخریب چند دیوار بر اثر زلزله در سیرچ کرمان خبر داده است.

سیدمحمد صابری مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان در ارتباط با آخرین آمار مصدومان زلزله بامداد امروز اظهار داشت: ۹۱ نفر در شهر کرمان و ۴ نفر در سیرچ مصدومیت غیر مستقیم داشتیم که هفت نفر در بیمارستان باهنر و دو نفر در بیمارستان پیامبر اعظم بستری هستند که به علت شکستگی دست و پا نیاز به عمل جراحی دارند.

وی عنوان کرد: ۲۰ نفر از ۹۱ نفر در شهر کرمان به دلیل درد قلبی و استرس و ترس و ناراحتی مراجعه کرده بودند و دچار آسیب‌دیدگی و ضربه‌دیدگی نشده بودند و مابقی به صورت غیرمستقیم مراجعه کرده بودند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار