تبلیغات

دستگیری فردی با چمدان‌های پُر از دلار و یورو

رئیس پلیس راه آهن کشور از دستگیری فردی در راه آهن که قصد جابجایی مقادیر زیادی ارز را داشت، خبر داد.

دستگیری فردی با چمدان‌های پُر از دلار و یوروبه گزارش صبحانه،سردار علیرضا اکبر شاهی رئیس پلیس راه آهن کشور از دستگیری فردی در حال انتقال مقادیر زیادی ارز خبر داد.

وی اظهار کرد: ماموران پلیس توانستند فردی که قصد داشت 150 هزار دلار و 40 هزار یورو را به صورت مخفیانه و جاسازی شده از استان خراسان رضوی به تهران منتقل کند، شناسایی و دستگیر کنند.

رئیس پلیس راه آهن کشور ادامه داد:‌ پس از دستگیری این فرد، با اقدامات اطلاعاتی در شهر‌های مبدأ و مقصد پلیس توانست افراد مرتبط با این شخص را شناسایی کند.

سرهنگ اکبر شاهی با اشاره به اینکه این پرونده تحت عنوان جابجایی ارز در داخل کشور تحت بررسی‌ قرار گرفته است، بیان کرد: متهم به همراه اطلاعات به دست آمده تحویل فرماندهی انتظامی خراسان شد.

وی افزود: در مجموعه پلیس راه‌آهن، مجموعه‌ای از همه ارکان پلیس تعریف شده است و بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز هم در زیر مجموعه پلیس آگاهی راه‌آهن پیگیری می‌شود و با تدابیر اتخاذ شده و دستورالعمل‌های ابلاغی، برخورد با قاچاق کالا و ارز جزء اولویت‌های این پلیس قرار دارد./باشگاه خبرنگاران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار