تبلیغات

تصادف شدید در فرودگاه امام خمینی (ره) + جزییات

یک دستگاه خودرو سازمان هواپیمایی کشوری که با سرعت زیادی در محوطه فرودگاه امام خمینی(ره) حرکت می کرد با کارکنان شرکت ارس تک برخورد کرد.

به گزارش صبحانه،مجروحان بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند. این حادثه صبح دیروز در حالی رخ داد که یک دستگاه خودرو مارشالر - ایمنی زمینی فرودگاه- با سرعت 70 کیلومتر در ساعت در محوطه فرودگاه در حرکت بود که ناگهان با دو نفر از کارکنان شرکت ارس تک تصادف کرد. این افراد از نیروهای شاغل در فرودگاه بودند که دچار جراحت های شدیدی شده اند و گفته می شود در بیمارستان 7 تیر تحت مراقبت قرار دارند.حداکثر سرعت وسایل نقلیه در آپرون - محیط فرودگاهی- 30 کیلومتر بر ساعت است و مشخص نیست خودرو سازمان هواپیمایی کشوری چرا با سرعت 70 کیلومتر در حال تردد بوده است.کارکنان شرکت ارس تک یکی از شرکت های طرف قرارداد ایران ایر بوده که ماه های متمادی است به دلیل پرداخت نشدن بموقع حقوق و مزایا با مشکلات بسیاری مواجه شده اند. وضعیت نامناسب این افراد باعث شده تا آنها دو بار به مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران نامه بنویسند. پیگیری های حاکی از آن است که ایران ایر مطالبات شرکت ارس تک را پرداخت کرده اما این شرکت به تعهدات خود در قبال کارکنانش پایبند نبوده است. Bookmark and Share X Share

نظر شما:

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار