تبلیغات

درخواست شهردار تهران از قرارگاه خاتم

نشست مشترک شهردار تهران با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به منظور رفع موانع موجود در مسیر اجرای پروژه های شهری امروز در محل قرارگاه خاتم برگزار شد.

به گزارش صبحانه، افشانی شهردار تهران در این نشست با‌ اشاره به تعامل و همکاری خوب قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با مجموعه مدیریت شهری اظهار کرد: از قرارگاه خاتم انتظار داریم همچون گذشته، پروژه های در دست اجرا را با قدرت و قوت انجام دهد.

سید محمدعلی افشانی افزود: برای پرداخت مطالبات پیمانکاران و رفع معارضات موجود بر سر راه پروژه های شهریدر دست اجرا برنامه ریزی شده و امیدوارم تا شش ماه آینده، هزینه های مورد نیاز برای اجرای این پروژه ها تامین شود تا شاهد به اتمام رسیدن بخشی از پروژه های شهری باشیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در این نشست به ضرورت همکاری و مساعدت شهرداری تهران با قرارگاه خاتم در جهت انجام پروژه های شهری اشاره کرد و گفت: مردم شهر تهران از مجموعه مدیریت شهری انتظار دارند با مدیریت جهادی، موانع و مشکلات پیش روی شهر را مرتفع کنند.

سردار عبادالله عبداللهی با اشاره به وضعیت کنونی جامعه و ضرورت تلاش مضاعف مدیران در رفع مشکلات مردم، اظهار کرد: یکی از راهکارهای مهم در شرایط کنونی برای شهرداری تهران، اولویت بندی پروژه های در حال اجراست، زیرا که این اولویت بندی با توجه به میزان درآمد شهرداری، به مدیران کمک می کند تا وضعیت پروژه های در دست اجرا مشخص شود.

وی با بیان اینکه در انجام پروژه های شهری، رفع معارضین، پرداخت طلب پیمانکاران و رفع گرفتاری های اداری، امری مهم و ضروری است، ادامه داد: تلاش می کنیم تا پروژه های شهری در دست اجرا را بر اساس تعهدمان به سرانجام برسانیم اما از شهرداری تهران نیز انتظار داریم که به تعهدات خود عمل کند و برای تامین هزینه های پروژه ها اقدام نماید.

گفتنی است در این نشست جمعی از معاونان و مدیران شهرداری تهران به همراه مدیران عامل گروه های تخصصی زیر مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) نیز شرکت داشتند که در خصوص پروژه های در دست اجرا گزارشی ارائه کردند.

منبع:فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار