تبلیغات

خرید خودروی لوکس با جعل عابربانک و کلاهبرداری میلیونی

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری دو جاعل کارت های عابربانک خبر داد. سرهنگ تورج کاظمی به ، دراین باره گفت: به دنبال شکایت یکی از شهروندان مبنی بر برداشت غیرمجاز وجه از حساب بانکی اش، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی پلیس فتا قرار گرفت.

به گزارش صبحانه،وی با بیان این که ماموران هنگام تحقیق متوجه شدند که پرونده های مشابه دیگری با همین موضوع و شیوه در  پلیس فتا طرح شده است، افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که متهم با همدستی فرد دیگری که دسترسی به اطلاعات حساب های بانکی کاربران داشته است، اقدام به چاپ کارت عابر بانک جعلی کرده سپس با مراجعه به نمایشگاه های خودرو و معرفی خود با هویت غیر واقعی و جعلی اقدام به خرید خودروهای گران قیمت از حساب دیگران کرده بود. کاظمی افزود: با مطابقت مشخصات صاحبان حساب  و خریداران خودرو مشخص شد که مشخصات ظاهری و هویت های اعلامی متعلق به یک فرد خاص نیست و جاعلان توانسته اند با دسترسی به اطلاعات حساب های بانکی دیگر افراد، اقدام به جعل کارت عابر بانک آنان و مدارک هویتی شان کنند. رئیس پلیس فتا با بیان این که متهمان یک میلیارد ریال وجوه نقد از حساب بانکی مال باختگان برداشت کرده بودند، اظهارکرد: با شناسایی مخفیگاه متهمان و هماهنگی با مقام قضایی هر دو متهم دستگیر شدند و از آنان پنج کارت عابر بانک جعلی کشف و ضبط شد. Bookmark and Share X Share

نظر شما:

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار