تبلیغات

قرص قاچاق در چمدان مسافر کشف شد +عکس

ماموران گمرک بازرگان در یک عملیات کشف قاچاق موفق به کشف قرص قاچاق مسافری شدند.

به گزارش صبحانه،ماموران گمرک بازرگان با هوشیاری و رصد چمدان مسافری و  با مشکوک شدن به چمدان یک مسافر اقدام به بازرسی این چمدان کردند و موفق شدند انواع قرص ترامادول را که به طور حرفه‌ای در چمدان جاساز شده بود، کشف کنند.

گمرک بازرگان یکی از گمرکات مجهز به دستگاه‌های کنترلی و از موفق‌ترین گمرکات در کشفیات مواد مخدر است. این گمرک مجهز به دو دستگاه ایکس ری کامیونی است که یک دستگاه روز گذشته در این گمرک به بهره برداری رسید و اولین ایکس ری کامیونی تولید داخل به شمار می‌رود.

قرص قاچاق در چمدان مسافر کشف شد +عکس
ماموران گمرک ایران با استفاده از تجربیات و تخصص خود و به کمک دستگاه‌های کنترلی و پیشرفته مستقر در گمرکات توانستند، در سال گذشته  ۷۴۷۵۰۰۰ عدد قرص ترامادول را از محموله‌های مختلف کشف و ضبط کنند.

عملکرد گمرک ایران در کشفیات قاچاق و مبارزه با قاچاق در دو سال گذشته افتخارات جهانی را برای این سازمان رقم زده است. این سازمان توانست در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ در میان گمرکات جهان و در کشفیات مواد مخدر مقام نخست را به خود اختصاص دهد./میزان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار