تبلیغات

دستگیری سارق خودروی لوکس هنگام تعویض پلاک

سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق خودرو در مرکز تعویض پلاک خبر داد .

به گزارش صبحانه،سرهنگ ضرغام امیری  دراین باره گفت: درپی تماس ماموران راهنمایی و رانندگی مرکز تعویض پلاک در محدوده شرق تهران با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حضور یک سارق در این مکان، تیمی از ماموران به محل اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور ماموران در محل گفت: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد فردی با یک دستگاه خودروی سواری مدل بالا در مرکز تعویض پلاک حاضر شده و قصد داشته که پلاکش را تعویض کند اما پس از ارائه مشخصات و مدارک به ماموران تعویض پلاک، ماموران متوجه مسروقه بودن آن شده و موضوع را به پلیس خبر داده اند.

سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت، با بیان اینکه ماموران فرد مظنون و خودروی مسروقه را به کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس منتقل کردند، گفت: این فرد تحت بازجویی قرار گرفت و گرچه سعی داشت خود را بی‌اطلاع از موضوع نشان دهد ، اما سرانجام به جرم خود مبنی بر سرقت خودرو و جعل اسناد و مدارک آن برای دریافت پلاک جدید، اعتراف کرد.

امیری با بیان اینکه تحقیقات برای شناسایی مالک خودرو آغاز شد، اظهارکرد: پس از چند ساعت مالباخته شناسایی شده و با حضور در کلانتری خودرویش را نیز مورد شناسایی قرار داد.

به گفته وی برای متهم پرونده ای تشکیل شده و برای تحقیقات بیشتر درمورد سرقت های احتمالی قبلی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

منبع:ایسنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار