تبلیغات

شلیک خونین پسر ناخلف به مادر

پسری که با شلیک اسلحه مادرش را در شهرک رسالت کرمانشاه مجروح کرده بود ، دستگیر شد .

به گزارش صبحانه،فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه  اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره تیراندازی منجر به مصدومیت بلافاصله ماموران کلانتری جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی افزود: پس از حضور ماموران در محل، خانمی حدودا 50 ساله به آن ها مراجعه و عنوان کرد که 3 فرد ناشناس با مراجعه به درب منزل، وی را از ناحیه هر دو پا مصدوم و قبل از حضور پلیس از محل متواری شدند.

سرهنگ براری ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع، پلیس تحقیقات دامنه داری را آغاز و در نهایت مشخص شد که 2 نفر از عوامل تیراندازی همسر و فرزند شخص مصدوم بوده اند.

فرمانده انتظامی کرمانشاه خاطرنشان کرد: ماموران در نهایت با استفاده از شگردهای پلیسی و انجام کارهای اطلاعاتی محل اختفای یکی از متهمان که فرزند فرد شاکی بود را شناسایی و نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

وی یادآور شد: متهم دستگیر شده در بازجویی های انجام شده علت اصلی تیراندازی را اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

سرهنگ براری با تاکید بر اینکه تلاش برای دستگیری سایر عوامل تیراندازی ادامه دارد از معرفی متهم دستگیر شده به دستگاه قضائی خبر داد

منبع:باشگاه خبرنگاران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار