تبلیغات

دستگیری قاتل در کمتر از 4 ساعت

فردی که در گناوه مرتکب قتل شده بود، کمتر از ۴ ساعت پس از ارتکاب جنایت در یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

به گزارش صبحانه،رئیس پلیس استان بوشهرظهر امروز در جمع خبرنگاران در گناوه  از برقراری امنیت پایدار در استان بوشهرخبر داد و اظهار داشت: برقراری امنیت و احساس امنیت در استان بوشهر با همکاری و مشارکت مردم  پایدار است.

وی، با تاکید بر اطلاع رسانی موارد ناامنی به پلیس گفت: مردم برای حفظ امنیت جامعه باید در سریع‌ترین زمان ممکن ناامنی را به پلیس اطلاع دهند و پلیس نیز در  اسرع وقت نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام می‌کند.

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به دستگیری قاتل در گناوه خاطر نشان کرد: شب گذشته فردی در درگیری با ضربات چاقو از ناحیه شکم و کمر مجروح و به بیمارستان منتقل شد اما به سبب شدت جراحت ساعتی بعد فوت می‌کند.

سردار واعظی با اشاره به شناسایی قاتل افزود: ماموران پلیس آگاهی با اقدامات فنی و اطلاعاتی قاتل را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی او را تحت تعقیب قرار دادند.

وی از دستگیری قاتل در کمتر از 4 ساعت خبرداد و بیان کرد: قاتل در حین انتقال به مکان دیگر با همکاری یک فرد دیگر، طی عملیات غافلگیرانه در کمتر از 4 ساعت از وقوع جرم دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه متهم پس از تکمیل تحقیقات و جمع آوری مستندات لازم به ارتکاب قتل اعتراف کرد گفت: قاتل در بازجویی‌های اولیه خود به قتل ارتکابی با استفاده از ضربات چاقو حین درگیری اعتراف و انگیزه خود را اختلاف شخصی اعلام کرد.

منبع:تسنیم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار