تبلیغات

اپلیکیشن های که باید بر روی تلفن همراه خود نصب کنید

همانطور که می دانید دکه Google Play دارای طیف وسیعی از اپ ها می باشد. چیزی ثنایا ۳٫۵ هزارهزار اپ در این سوپر هستی و عدم دارد. که تفویض اجازه تصرف را درعوض جهت شما زیاد سخت می کند. ما در نت نوشت تصمیم گرفتیم که از بین اپ های ترویج شده در سال ۲۰۱۷ یک سیاهه از ۱۱ اپ مرجح اندروید که باید در گوشی آندروید خود نصب کنید جمع آوری و به شما شناساندن کنیم. در ادامه در مطلب تکنولوژی در مورد اپلیکیشن های که باید بر روی تلفن همراه خود نصب کنید بیشتر صحبت خواهیم کرد.

توجه داشته باشید که در این وحی درود ما فقط اپ هایی را آشنا کردن می کنیم که در سال ۲۰۱۷ انتشار شده اند و در کیفیت اپ هایی قرین Google Photos، Snapseed و Evernote که ما در طول سالها با آنها انیس شده ایم حرف نمی کنیم.لیست ترین های سال ۲۰۱۷ را در نت نوشت از دست ندهید!

File Go

برنامه رهبری فایل گوگل است. این اپ نه بی همسر می تواند یاد خارجی تلفن شما را مخیر کند، بلکه می تواند فایل ها را به سرعت جلوه گر کند. و در همان دما طرح هایی که مدتها استفاده نشده اند را به شما نشان دهد و یا به آدرس یک طرح واگذار چاره سازی فایل با سرعت دو هم پایه کار کند.برنامه ای که نخستین و انتهایی بار در حجره Play در ماه نوامبر ۲۰۱۷ مصنوع و آفریدگار شد، در ماه دسامبر در سطح جهانی ترویج شد و از آن ثانیه تا کنون بیش از ۱ میلیون بار دانلود شده است.این نقشه اعلا جانباز ویژگی های زاید مانوس حذف صورت ها و فایل های تکراری، آگاهی رسانی، پاکسازی کش طرح ها و حذف تصویرها آزار دهنده Whatsapp دارد

اپلیکیشن های که باید بر روی تلفن همراه خود نصب کنید

SMS Organizer

به طور خلاصه، این طرح سروسامان دادن حافظه داخلی شما را به تضمین می گیرد و فایل های آن شاق و سبک است.سازماندهی اس ام اس ها با SMS Organizerبه راستی که طرح پیش فرض sms در اندروید دل آزرده کننده است و نظم پیام ها با آن کار سهولت نیست. ولی اپ SMS Organizer از شرکت مایکروسافت به کمک شما می آید و سامان دهی پیغام ها را از باب شما آسان می کند.این برنامه می تواند از سلام های شما یک آپ بگیرد تا آنها را هر زمانی که لازم بود ری استور کنید. به این دلیل اگر گوشی تلفن همراه خود را معاوضه کنید سلام های مهم خود را از دست نمی دهید.این یک دستور کار سهل میسر بی رنج است که بر مطلب های مهم شما تمرکز می کند، و اسپم ها را فیلتر می کند.

InSwipe Panorama for Instagram

اخیرا اینستاگرام طبیعت های نوگرا مثل استوری هایلایت، آرشیو، علامت های نظرسنجی، آپلود چندین عکس و غیره به اپ خود نقصان کرده است. ولی هنوز جای آپلود پرتره پانوراما در این اپ مالامال است. اما ما از وضعیت آفاق اندروید گفتگو می کنیم که تقریبا هرچیزی در آن ممکن است. راه حل ما بابت شما استفاده از اپ InSwipe Panorama for Instagram است.این طرح به زیبایی تمثال ها پانوراما را شعبه بندی می کند تا چشم انداز یکپارچه ای را ایجاد کند. پس از تدارک تصاویر، شما می توانید آنها را هم بصورت جداجدا و هم بصورت کلی در اینستاگرام آپلود کنید.

Datally

یکی و دنیا اولی از نقشه های گوگل که به لیست ما تکثیر و کاهش شده است Datally است. این دستور کار در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ انتشار شده است، هدف این دستور کار علامت بازگردانیدن میزان استفاده دیتای تلفن معشوق شما و روش های کاری به خاطر کاهش آن است. در پیشامد با آن می توانید راه انداختن بهتری روی استفاده اینترنت تلفن همراه خود داشته باشند.اگر Datally را اجرا کنید و گزینه Data Saver را فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش کنید مصرف دیتای پس زمینه بی نهایت می شود. بازهم می توانید با استفاده از گزینه Find Wi-Fi به هر یک از اتصالات عمومی Wi-Fi که در نزدیکی شما شمیم کانکت شوید.

اپلیکیشن های که باید بر روی تلفن همراه خود نصب کنید

Portra

اگر به بنابرین یک نرم ابزار ویرایش عکس درعوض جهت اندروید هستید، به Portra اعتماد نشان کنید. اگر از Prisma استعمال می کنید، شرط می بندم که به Portra هم رغبت مند می شوید. Portra یک دستور کار رایگان و ساده ویرایش عکس است که یک میدان مجلس مبصر بزرگ تر از ظل های آبرنگی دارد. این اپ می تواند استانداردهای ثبت سلفی و  تمثال شما را نقصان دهد.این اپ با بکارگیری ظل ها یک صورت هنری از چهر شما می دهد.

دیگر چه می خواهید؟ شما ایضاً می توانید مکانت رنگ یا مرز شمایل را سفارشی کنید. به غیر از این، به شما دستور می دهد عکس خود را به طور خمناک و راست از روش فیس بوک و اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

Beatbox Music Player

همه ما طرفداران رامش های آنلاین نیستیم و اگر شما هنوز از پلیرهای آفلاین موسیقی استفاده می کنید، پس اپ رایگان Beatbox Music Player را امتحان کنید. این پخش کننده رامش درعوض جهت آفریدن یک واسطه کاربری بهتر ساختن شده است و تم های زیبای مازاد یدکی داردیکی از خاصیت های زیبا سرگرم کننده Beatbox Music Player تهیه استعداد انتقال فایل های رامش از منوال صفت Cloud Share است.

Adobe Scan

یکی از بازپسین اپ های شرکت Adobe که برای ابتدایی بار در سال ۲۰۱۷ مبدا بکار کرد، Adobe Scan نام دارد. این اپ تصاویر را اسکن می کند و آنها را به فرمت دیجیتال تحول می کند.شبیه به قیامت دستور کار های Adobe ، راجع به حساب ورود به اسلوب لزوم به Adobe ID دارید. پس از تکمیل اختتام نصب، دستور کار به روی خودکار فضا هوا محیط شرایط را عزل انقطاع و انتزاع می کند. کاری که شما باید ادا دهید این است که دوربین را روبروی سند مورد نظر جایگیری دهید تا به طور خودکار اسکن مطلع شود. هنگامی که اسکن کامل شد، می توانید متن شمایل خود را به عنوان یک PDF تهیه کنید. به زیان سخت تر بگوییم این اپ یک اسکنر موبایل است.

اپلیکیشن های که باید بر روی تلفن همراه خود نصب کنید

Fast Finder

اگر از جستجوی یک فایل خاص بین هزاران فایل یا از جتسجوی یک طرح بین لیست ممتد طولانی دستور کار های نصبی خود افگار شده اید ما پیسنهاد می کنیم از Fast Finder مصرف کنید تا در یک چشم بهم زدن فایل ها و برنامه ها را در گوشی آندرویدی خود رسیدگی کنید و آنها را از همان جا آرام و متعسر اجرا کنید. فرقی هم ندارد که نام یک شنونده یا نام یک فایل یا نام یک برنامه را تایپ کنید. این اپ دارای جستجوی مترقی و عقب مانده بر ماخذ پسوند فایلها نیز هست.

Another Widget

Another Widget (بله، این نام نقشه است) یک دستور کار سبک، که هدف آن قرین سازی هوم اسکرین Google Pixel 2 به گوشی اندروید شما است. این نقشه به طور سالم بسامان تقویم، زمان، و داده ها آب و هوا را اختصار می کند و بالای هوم اسکرین شما نمایش می دهد.با صمیمی سازی این اپ ، می توانید کیل فونت، ابعاد ویجت یا فرمت  آن را دگرگونی دهید. کاری که باید به کاربستن دهید این است که ویجت را به فیش حقیقی خود افزودن کنید و تغییرات ضروری را به تنظیمات پیش فرض انجام کنید.

myWalls

اگر به سپس والپییرهای نکوهیده زشت به خاطر گوشی خود هستید ما اپ myWalls را غرض می دهیم. این اپ دربردارنده قربانی نثار از شمایل ها پس بنیان با نهانی خراج است که بطور دستی از Unsplash قدرت و شده است.تصاویر پس محور هر روز بدون به روز رسانی برنامه تجدید می شوند و من شرط می بندم اگر این طرح را نصب کنید منتظر فاحش مد تازه هوم اسکرین خود می شوید.

اپلیکیشن های که باید بر روی تلفن همراه خود نصب کنید

Google Tez

آخرین اپ در صورت ما Google Tez می باشد که مخصوص کشور هند است. گوگل این اپ را در سپتامبر ۲۰۱۷ با هدف راحتتر کردن نقل و انتقالات مالی در هند انتشار کرد. این اپ در هر دو جهاز مورث iOS و اندروید اعمال می شود و اذن می دهد تا حساب های بانکی و مقدار های تلفن خود را به هم لینک کنید.علاوه بر این، به شما امکان می دهد تا کد QR را اسکن کرده و یا پول خود را از آبگینه اثر Cash Mode به اقوام خود منتقل کنید. این اپ دستگاه های دوروبر را با کاربرد از صدای اولتراسونیک مودت خویشاوندی می کند، که واقعا ویژگی جالبی است.

این ها تعدادی از پروگرام های اعلا ای بود که در سال ۲۰۱۷ گستردن سرایت شده اند. لازم به ذکر است که در سال ۲۰۱۷ نیز چند اپ اختصاصاختصاصی به ابزار ها معتاد خواهر شبیه Mi Drop فقره سبب شیائومی یا Samsung Health درخصوص سامسونگ در مغازه Google Play گستردن سرایت شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار