تبلیغات

تعیین مجازات دو قلوهای شیطان صفت

برادران دوقلوی تهرانی که درلباس مسافربر، دختر جوانی را ربوده و او را هدف آزار و اذیت قرار داده بودند، با حکم دادگاه به شلاق و تبعید محکوم شدند.

به گزارش صبحانه،15 ‌فروردین دختر جوانی همراه پدرش به کلانتری 144 تهرانپارس رفت وبا تسلیم شکایتی اعلام کرد از سوی سرنشینان جوان خودروی سواری هدف آزار و اذیت و سرقت قرار گرفته است. پس از تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت همراه با آزار و اذیت، پرونده برای صدور دستورقضایی در اختیار رئیس شعبه سوم دادگاه کیفری تهران قرار گرفت.با توجه به حساسیت پرونده، تیمی از کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ مسئول رسیدگی به پرونده شدند.

دختر جوان درتشریح جزئیات ماجرا به کارآگاهان گفت: «ساعت 9 شب برای رفتن به خانه، سوار ال 90 سفیدی شدم که علاوه بر راننده یک سرنشین دیگر هم داشت که تصور کردم مسافر است. اما در میانه‌های راه ناگهان راننده تغییر جهت داد و به مسیر خلوتی رفت. وقتی به این کار اعتراض کردم ناگهان سرنشین جلویی به عقب پرید و با تهدید چاقو و به زور مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. بعد هم راننده به عقب آمد و... التماس‌های من هم اثری نداشت. آنها سپس گوشی، زنجیر و گوشواره طلایم را برداشته و مرا در خیابانی پایین انداختند.

با این اظهارات، کارآگاهان با استفاده از اطلاعات شاکی پرونده، خودروی سواری را شناسایی کردند. اما در ادامه مشخص شد مالک خــــــــــــــودرو مرد 60 ساله‌ای است که پدر پسران دوقلو به نام‌های «شهروز» و «کامران» است که مشخصات‌شان با دو جوان آزارگر مطابقت داشت. از آنجا که آنها از مجرمان سابقه‌دار در زمینه زورگیری و سرقت بویژه سرقت منزل بودند و مدتی نیز در زمینه خریدوفروش و نگهداری مواد مخدر فعالیت داشتند، مأموران پلیس پس از کشف مخفیگاه آنها در خیابان دماوند، دریافتند هر دو فرار کرده‌اند.

بنابراین کارآگاهان با شناسایی محل‌های تردد دو برادر موفق شدند کامران را 4 روز بعد از شکایت دختر جوان دستگیر کنند. با اعتراف صریح متهم به آزار و سرقت شاکی، خانه مجردی‌شان در محدوده شرق تهران شناسایی شد. از آنجا که «شهروز» از دستگیری برادرش خبر نداشت و در همان خانه ساکن بود، مأموران در عملیاتی غافلگیرانه او را نیزدستگیر کردند. با تکمیل تحقیقات، رسیدگی به پرونده در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان تهران به صورت غیرعلنی انجام شد و قضات پس از بررسی مدارک، مستندات و اظهارات شاکی هر کدام از متهمان را به 74 ضربه شلاق و دو سال تبعید محکوم کرد./روزنامه ایران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار