تبلیغات

هشدار پلیس درباره نگهداری ارز و طلا در منازل

رئیس پلیس آگاهی ناجا نسبت به نگهداری ارز، طلا و وجوه نقد در منازل هشدار داد.

به گزارش صبحانه،سردار محمدرضا مقیمی با هشدار نسبت به نگهداری طلاجات و وجوه نقد در منزل اظهار کرد: نکته قابل توجه این است که مردم بدانند وقتی طلاجات، ارز و وجوه نقد را در منزل نگهداری می‌کنند یعنی منزل را به هدفی اکازیون برای سارقان تبدیل می‌کنند.

رئیس پلیس آگاهی ناجا افزود: گاهاً مواردی مشاهده می‌شود که در منازل، میزان قابل توجهی وجوه نقد نگهداری می‌شود و هنگام دستبرد سارقان، مبالغ قابل توجهی به سرقت رفته است و این در حالی است که منازل مسکونی، به هیچ وجه ظرفیت ایمنی در برابر سرقت را ندارند.

وی گفت: لازم است مردم هشدارهای پلیس مبنی بر عدم نگهداری طلا، ارز و وجوه نقد در منزل را جدی بگیرند چراکه نگهداری قابل توجه مسکوکات و وجوه نقد، ریسک سرقت را به شدت افزایش می‌دهد.

به گزارش تسنیم، طی هفته‌های اخیر نوسانات بازار سکه و ارز، باعث شده تب خرید ارز و سکه، بالا رفته و در مواردی شاهد نگهداری وجوه نقد قابل توجه در منازل هستیم که جدی گرفتن هشدارهای پلیس، می‌تواند در کاهش سرقت منازل و سرقت وجوه نقد و طلاجات تا حد زیادی موثر باشد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار