تبلیغات

ضربات مرگبار چاقو به راننده پژو ۴۰۵ در ستارخان

راکبان موتورسیکلت پس از حمله با چاقو به راننده پژو ۴۰۵ در خیابان ستارخان متواری شدند.

به گزارش صبحانه، دقایقی از بامداد پنجشنبه (پنجم بهمن ماه جاری) گذشته بود که حادثه تصادف در خیابان ستارخان، زیر پل یادگار امام به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی و پلیس ۱۱۰ اعلام شد که آتش‌نشانان ایستگاه ۷۷ آتش‌نشانی و مأموران کلانتری ۱۱۸ ستارخان در محل حادثه حاضر شدند.ضربات مرگبار چاقو به راننده پژو ۴۰۵ در ستارخان
با حضور عوامل پلیس و آتش‌نشانی در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ به هنگام حرکت در زیر پل یادگار امام به علت نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده، به شدت با گاردریل وسط خیابان برخورد کرده و راننده جوان آن به کام مرگ فرورفته است.

با اعلام مراتب به بازپرس امور جنایی تهران، دستور انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی و تحقیقات درباره علت مرگ وی آغاز شد که در بررسی اولیه کارشناشان پزشکی قانونی اعلام کردند ضربات چاقو روی بدن متوفی مشهود است و به این ترتیب این پرونده رنگ و بوی جنایی گرفت.
 

 
ضربات مرگبار چاقو به راننده پژو ۴۰۵ در ستارخان
همزمان تحقیقات از شاهدان حادثه نیز در دستور کار مأموران قرار گرفت که شاهدان عینی اعلام کردند مقتول پشت فرمان خودرو بوده که یک موتورسیکلت با دو راکب و با چاقو به راننده حمله کرده‌اند و احتمال زیاد همین اتفاق باعث عدم تعادل مقتول پشت فرمان خودرو شده و وی در نهایت با گاردیل تصادف کرده است.

با دستور بازپرس امور جنایی تهران تحقیقات درباره شناسایی ضاربان و بازداشت آن‌ها در دستور کار مأموران اداره آگاهی قرار گرفته و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.


ضربات مرگبار چاقو به راننده پژو ۴۰۵ در ستارخان

منبع:تسنیم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار