تبلیغات

کوهی با خاصیت درمان ایدز +عکس

پردیس نام کوهی باستانی در استان بوشهر و در نزدیکی شهر جم است و گفته می‌شود که قله‌ی این کوه نزدیک‌ترین نقطه‌ی زمین به خورشید است.

هیچ می‌دانستید که عجیب‌ترین کوه دنیا در ایران قرار دارد؟ آن هم کوهی با خاصیت درمانی! به نقل از الی گشت شهرت این کوه حالا جهانی شده است و نام و آوازه‌ی آن در دنیا پیچیده است، نام این کوه پردیس است و ویژگی بسیار قوی مغناطیسی اش دلیل معروفیتش. کوهی که به کوه ضد ایدز در ایران معروف است و گفته می‌شود که می‌تواند بیماری ایدز را درمان کند! در ادامه با الی گشت همراه شوید تا ببینیم چه اسراری برای این کوه وجود دارد.کوهی با خاصیت درمان ایدز

پردیس نام کوهی باستانی در استان بوشهر و در نزدیکی شهر جم است و گفته می‌شود که قله‌ی این کوه نزدیک‌ترین نقطه‌ی زمین به خورشید است. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های کوه ضد ایدز در ایران خاصیت مغناطیسی بالای آن است به طوری که اگر با ماشین به این منطقه بروید و در فاصله‌ی ۵۰ تا ۱۰۰ متری کوه توقف کنید و ترمز دستی ماشین را بخوابانید می‌بینید که خود ماشین خود به خود به سمت کوه حرکت می‌کند! نکته‌ای که باید بدانید این است که تا حالا این خاصیت باعث به وجود دردسر‌های زیادی شده است چرا که راننده‌های زیادی با کوه تصادف کرده اند.

اما در این میان یکی از خواصی که این کوه دارد و بیش از اندازه باعث شهرت و بر سر زبان افتادن نام کوه پردیس شده است خاصیت ضد ایدز بودن آن است به طوری که به این کوه لقب کوه ضد ایدز در ایران را داده اند. در واقع گفته می‌شود که این کوه به خاطر نزدیکی‌ای که به خورشید دارد می‌تواند به درمان افرادی که ایدز دارند کمک کند چرا که امکان رشد ویروس‌های اچ آی وی که همان ویروس ایدز است در چنین شرایطی صفر است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار