تبلیغات

انتقال ۸۰۰ کارتن خواب به گرمخانه‌ها در تهران

معاون آمادگی عملیات و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از انتقال حدود 800 نفر از افراد لامکان و کارتن خواب به گرمخانه و استقرار تعدادی از آنها در اتوبوس‌های گرم شهرداری خبر داد.

به گزارش صبحانه، معاون آمادگی عملیات و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از انتقال حدود 800 نفر از افراد لامکان و کارتن خواب به گرمخانه و استقرار تعدادی از آنها در اتوبوس‌های گرم شهرداری خبر داد.

محسن نادی در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران کشور که به منظور بررسی اقدامات دستگاه‌های مختلف در پی بارش برف به ریاست رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در محل وزارت کشور برگزار شد، اظهار کرد: از بعد از ظهر دیروز عوامل شهرداری تهران در آماده باش بودند البته ما انتظار برف به این شدت را نداشتیم اما خودمان را برای سرمای شدید آماده کرده بودیم.

وی با بیان اینکه از روز گذشته 1200 دستگاه خودروی دستی و مکانیزه با بیش از 2000 نفر نیروی شهرداری در آماده باش و مشغول عملیات بودند، گفت: حتی در برخی از معابر پنج، شش بار نمک پاشی شد.

نادی با بیان اینکه 3500 مخزن شن و ماسه نیز در نقاط مختلف شهر تعبیه شده است اظهار کرد: تصادفات مختلفی در برخی از معابر شمالی تهران داشتیم که عمدتا خسارتی بود.

انتقال 800 کارتن خواب به گرمخانه‌ها

معاون آمادگی عملیات و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه شهردار تهران تاکید زیادی بر وضعیت کارتن خواب‌ها و افراد لامکان داشت، گفت: در همین راستا بیش از 40 دستگاه خودروی ون متعلق به سازمان خدمات اجتماعی شهرداری در سراسر شهر تردد کرده و بیش از 800 نفر به گرمخانه‌ها منتقل شدند.

وی با بیان اینکه برخی از افراد کارتن خواب و لامکان نیز حاضر به رفتن به گرمخانه نبودند، در همین راستا تعدادی اتوبوس و به ازای هر منطقه دو اتوبوس پیش بینی شد تا افراد لامکان به داخل این اتوبوس‌ها رفته و شب را تا صبح در این اتوبوس‌ها که روشن بودند سپری کنند.

نادی با بیان اینکه خوشبختانه شب گذشته موردی از جان باختن افراد کارتن خواب و لامکان در شهر نداشتیم اظهار کرد: نقدی که به برخی از اقدامات در زمینه تصمیم گیری در حوزه بحران وارد بود مربوط به سرعت تصمیم گیری‌هاست. متاسفانه سرعت تصمیم گیری‌ها کند بود، در حالی که باید تصمیم‌ها با سرعت عمل بیشتری انجام شود.

منبع:ایسنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار