تبلیغات

مسافران قطار مشهد-تهران در پی برف در راه ماندند

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به درراه ماندن قطار مشهد به تهران و سرگردانی مسافران گفت: ما از وزیر راه در این باره حتماً سوال خواهیم کرد و وزیر حتماً باید در این باره پاسخگو باشد.

به گزارش صبحانه، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به در راه ماندن مسافران قطار سبز مشهد به تهران گفت: من و سایر مسافران این قطار ساعت 12 شب گذشته از مشهد به مقصد تهران حرکت کرده‌ایم که هنوز پس از گذشت 19 ساعت در نزدیکی ورامین قطار متوقف و سیستم گرمایشی آن قطع شده است.

وی افزود: مسافران درحالی‌که از سرمای ناشی از قطع شدن سیستم گرمایشی قطار رنج می‌برند، آب شرب و غذا نیز برای مسافران در قطار وجود ندارد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با وجود تماس‌های مکرر بنده با معاونان وزیر راه و مدیران راه‌آهن، هیچ مقام مسئولی پاسخگوی این وضعیت نیست و مسئول و مهمانداران قطار نیز همچنان مستأصل هستند.

پژمانفر خاطرنشان کرد: علاوه‌بر همه این مشکلات یکی از مسافران که از ناراحتی قلبی رنج می‌برد شرایط نامساعدی دارد و هیچ کسی نیست که به وی رسیدگی کند.

وی در پایان گفت:‌ ما حتماً درباره این موضوع از وزیر راه و شهرسازی سؤال خواهیم کرد و وزیر باید به این سؤال پاسخ دهد.

منبع:فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار