تبلیغات

وینفرد شفر در مسیر پرویز مظلومی

وینفردشفر می‌تواند با رسیدن به فینال در بازی فردا ره صدساله را یک‌شبه بپیماید.


استقلال امروز در بازی با صنعت نفت آبادان می‌تواند با مسجل‌کردن صعودش به فینال، فصل تلخی را که تا این‌جای کار پشت سر گذاشته یک روزه شیرین کند. وینفرد شفر هم می‌تواند با نزدیک شدن به کسب جام که یکی از شروط تمدید قراردادش است احتمال ماندنش در جمع آبی‌‌پوشان را بیشتر کند. استقلالی که در لیگ برتر روزهای خوبی را نداشت در جام‌حذفی توانست نتایج خوبی را کسب کند و البته شانس هم در صعود این تیم به یک‌چهارم نهایی چندان بی‌تاثیر نبوده است. موضوعی که استقلالی‌ها در جام‌حذفی چندان با آن بیگانه نیستند.
استقلال این فصل در مرحله نیمه نهایی باید با صنعت نفت آبادان دیدار کند، اولین حریف لیگ برتری‌اش تا این مرحله! یعنی آبی‌پوشان تهران در سه بازی قبلی خود هیچ حریف لیگ برتری را مقابل خود ندیدند و با شکست سه تیم لیگ یکی خود را به این مرحله رساندند. این مثل اتفاقی است که برای استقلال لیگ یازدهم که آخرین قهرمانی جام‌حذفی را بدست آورد هم افتاد. استقلال پرویز مظلومی با شکست تنها یک حریف لیگ برتری یعنی پرسپولیس به فینال رسید. در فینال هم با وجود این که حریفشان از لیگ برتر بود اما شاهین بوشهر تیم بزرگی محسوب نمی‌شد و توانستند جام‌حذفی را بالای سر ببرند. یعنی مظلومی فقط با شکست دو تیم لیگ برتری یعنی پرسپولیس دوازدهم جدول و شاهین بوشهر سقوط کرده به یک جام دست پیدا کرد.
از آن زمان تا امروز، سابقه نداشته تیمی با بردن فقط یک حریف لیگ برتری به فینال برود. اتفاقی که دوباره برای استقلال افتاده و این فصل هم شفر با شکست صنعت نفت نهم جدولی می‌تواند به فینال برسد. فینالی که یکی از آسانترین فینال‌های سال‌های اخیر جام‌حذفی خواهد بود. آن سوی فینال یا خونه به خونه از لیگ یک خواهد بود یا استقلال خوزستان یکی مانده به آخر. شفر امیدوار است که شاگردانش قدر این موقعیت خوب را دانسته و با یک جام هم هواداران را آرام کنند و هم مقدمات ماندن او برای فصل آینده را فراهم کنند و هم اولین جام استقلال پس از رفتن قلعه‌نویی به نام او ثبت شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار