تبلیغات

ماجرای معتاد شدن بازیگر «بچه‌های آسمان» +عکس

بازیگر فیلم «بچه‌های آسمان» با حضور در برنامه «حالا خورشید» درباره مشکلاتی که پس از بازی در این اثر برایش اتفاق افتاد توضیح داد.

به گزارش صبحانه،فرخ هاشمیان بازیگر فیلم «بچه‌های آسمان» ساخته مجید مجیدی روز سه شنبه ۱۰ بهمن مهمان رضا رشیدپور در برنامه «حالا خورشید» بود.

او درباره وضعیت زندگی‌اش پس از فیلم «بچه‌های آسمان» گفت: پدرم پس از این فیلم که ورشکست شد، با نقاشی ساختمان آشنایی داشت و من هم کنار او این کار را انجام می‌دادم و کمکش می‌کردم. بعد‌ها هم حدود ۱۴ سالگی اولین بار به صورت مستقل نقاشی ساختمان انجام دادم.
 

ماجرای معتاد شدن بازیگر «بچه‌های آسمان» +عکساین بازیگر افزود: نقاشی را تا زمان سربازی ادامه دادم و آنجا هم خانه فرمانده را چند بار رنگ کردم. پس از بازگشت از سربازی وارد بازار کار شدم، همزمان هم کشتی‌گیر بودم و مقام‌های کشوری هم داشتم تا اینکه دوستانم زیر پایم نشستند.

هاشمیان توضیح داد:، چون وضع مالی مناسبی داشتم، رفیقم که عاشق پول تو جیب است (البته قصد توهین به کسی را ندارم). چون من شیطان بودم و آن‌ها برای اینکه بر من مسلط باشند اول از خوردن مایعات شروع شد و کم کم پیش رفت تا اینکه مایعات جواب نمی‌داد و به سراغ مواد‌های اعتیادآور کشیدنی رفتیم و کار‌های دیگری هم در آن زمان انجام می‌دادیم که قابل بیان کردن نیست.

او ادامه داد: متاسفانه این کار‌ها به من مزه می‌داد و تمایل داشتم که آن کار‌ها را انجام دهم. من زمینه‌اش را داشتم به دلیل روزگار بدی که بعد از «بچه‌های آسمان» داشتم همه این اتفاقات همدیگر را تکمیل کردند.

هاشمیان درباره اینکه چرا از سوی عوامل این فیلم به دیگر کارگردانان معرفی نشده است، توضیح داد: برای منحصر ماندنم به «بچه‌های آسمان» آدرس من را به دیگران نمی‌دادند و من را معرفی نمی‌کردند./ایلنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار