تبلیغات

دستبند پلیس بر دستان سارقان مسلح مراکز تجاری

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: دو برادر که قصد سرقت مسلحانه از مراکز تجاری و همچنین زورگیری از شهروندان را داشتند، قبل از هر گونه اقدامی زمین‌گیر شدند.

به گزارش صبحانه،سرهنگ رضا بستو رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در ساعت 15:30 روز گذشته فردی 50 ساله به واحد گشت پلیس در خیابان خلیج‌فارس مراجعه کرد و اظهار داشت: با موتورسیکلت خود دو نفر را در میدان آزادی سوار کرده و آنها از من خواستند که به سمت بیمارستان فیاض‌بخش بروم.

وی تصریح کرد: این فرد در ادامه صحبت‌های خود گفت که آن دو مسافر در نزدیکی مقصد با اسلحه او را تهدید کرده و از او خواستند که به سمت باغ پرندگان حرکت کند؛ در جلو باغ پرندگان نیز او را به پایین پرتاب کرده و پس از ضرب و شتم او، موتور را به سرقت بردند.

سرهنگ بستو تصریح کرد: با دستور ویژه مبنی بر دستگیری هرچه سریعتر مجرمان و به جهت پیشگیری از وقوع جرایم دیگر تیم عملیاتی کلانتری 179 خلیج‌فارس وارد عمل شد و با تحقیقات میدانی مشخص شد که دو سارق در محدوده ابوسعید غربی رؤیت شدند که با مشاهده مأموران اقدام به فرار کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ به عملیات تغییر و گریز سارقان اشاره و اعلام کرد: این دو سارق پس از تعقیب و گریز در عملیات غافل‌گیرانه دستگیر شدند؛ قصد داشتند به مأموران تیراندازی کنند که قبل از هر گونه تیراندازی زمین‌گیر شدند.

وی گفت: متهمان دو برادر بودند که قصدشان از سرقت موتورسیکلت این بود که از شهروندان در مراکز تجاری و جلوی عابربانک‌ها سرقت کنند.

این مقام ارشد پلیس پیشگیری به شهروندان توصیه کرد که با توجه به ایام پایانی سال از حمل وجوه نقد در مراکز خرید خودداری کرده و در هنگام دریافت وجه از عابر بانک‌ها نیز مراقبت‌های لازم را لحاظ کنند؛ ضمناً متصدیان واحدهای صنفی نیز تدابیر امنیتی لازم را برای حفاظت از صنوف خود به کار برند./فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار