تبلیغات

درباره «ایو جابز»؛ دختر با استعداد بنیان‌گذار اپل

در کنار این فعالیت‌ها، او فرصت قبول شدن در دانشگاه استنفورد به عنوان یکی از رقابتی‌ترین دانشگاه‌های ایالات متحده آمریکا را نیز داشته است. با وجود فعالیت‌های متنوع، ایو در خانواده‌ای ثروتمند بزرگ شده و طبق برآوردهای فوربز، هم‌اکنون همسر استیو جابز یعنی لورن پاول جابز ثروتی در حدود 20.1 میلیارد دلار دارد. در ادامه نگاهی دقیق‌تر به زندگی ایو جابز، دختر یکی از تاثیرگذارترین افراد حوزه فناوری خواهیم داشت. در زندگی نامه استیو جابز، والتر ایزاکسون (Walter Isaacson) روند بزرگ شدن و رشد ایو جابز را تبدیل شدن به "فردی قدرتمند و غیر قابل کنترل” توصیف می‌کند. در این کتاب، ایزاکسون نوشته است که ایو حتی با دستیار پدر خود برای اطمینان از این‌که "او در برنامه‌هایش قرار داد” نیز تماس می‌گرفته است.ایو جابز ؛ نگاهی به زندگی کوچک‌ترین دختر بنیان‌گذار اپل، استیو جابز

ایو جابز یک سوارکار موفق است. سال 2016 مادر او یک مزرعه خصوصی به ارزش 15 میلیون دلار را در فلوریدا خریداری کرد؛ جایی که او دائما در حال تمرین و رقابت با "Missy Clark” است. به گزارش «دیلی میل»، این مزرعه یک انبار غله بزرگ و مناسب برای 20 اسب و محلی مخصوص برای تمرین پرش دارد. در دبیرستان، ایو موفق به ایجاد تعادلی میان سوارکاری در فلوریدا و درخواست برای حضور در دانشگاه‌ها و مدارس دبیرستان در کالیفرنیا شد. او می‌گوید مدرسه‌اش به او اجازه داد تا کلاس‌هایی که از آنها جا مانده بود را با آکادمی Upper Echelon جبران کند.ایو جابز ؛ نگاهی به زندگی کوچک‌ترین دختر بنیان‌گذار اپل، استیو جابز

جابز طی مصاحبه‌ای با "Upper Echelon Academy” در سال 2016 گفت: "زمان زیادی طول کشید تا بتوانم بفهمم که چگونه میان دوستان، مدرسه و سوارکاری باید تعادل ایجاد کنم. اما من متوجه شدم که بهترین راه برای رسیدن به این حالت، در اولویت قرار دادن چیزهایی است که برای شما اهمیت بیشتری دارند.” به علاوه، او اضافه کرد که "تمرکزش را روی دانشجو شدن” و سفر بیشتر در آینده قرار داده است.

به نقل از وب‌سایت "The Chronicle of Horse”، ایو جابز در سال 2016 اسبی نر با نام "Chill RZ” را نیز خریداری کرده است. چارلی جین، مالک قبلی این اسب، در اینستاگرام نوشت: "من به این کار با خوشحالی پایان می‌دهد چرا که می‌دانم Chill به خانه بسیار خوبی می‌رود تا حرفه خود را با ‘North Run’ ادامه دهد و من برای ایو، همه موفقیت‌ها را آرزو می‌کنم.” ایو جابز تنها وارث مشهوری نیست که به ورزش سوارکاری روی آورده و از افراد مشهور دیگر می‌توان به جورجیانا دختر مایکل بلومبرگ، جنیفر دختر بیل گیتس، جسیکا دختر بروس اسپرینگستین و دستری دختر استیون اسپیلبرگ اشاره کرد.

در کنار سوارکاری، ایو جابز در دانشگاه استنفورد نیز حضور دارد؛ جایی که والدین او با یکدیگر آشنا شدند. زمانی که نوبت به صحبت از آینده رسید، ایزاکسون در کتاب خود نوشت که استیو جابز با لحنی شوخ، ایو را می‌توانست به عنوان رییس جمهور آمریکا یا مدیر عامل شرکت اپل تجسم کند. استیو جابز به ایزاکسون گفت:

    او (ایو) انرژی بسیار زیادی داشته و قوی‌ترین اراده‌ را در میان تمام کودکانی دارد که تاکنون دیده‌ام.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار