تبلیغات

افشاگری هافینگتن پست از اوضاع وحشتناک خشونت جنسی در آمریکا

یک پایگاه اینترنتی آمریکایی فاش کرد، خشونت‌های جنسی در آمریکا به حدی حاد هستند که در این کشور هر 98 ثانیه یک نفر قربانی تجاوز جنسی می‌شود.به گزارش پایگاه اینترنتی هافینگتن پست، بر اساس این آمار تقریبا هر روز بیش از 570 نفر در آمریکا خشونت جنسی را تجربه می‌کنند.

نویسنده این گزارش در هافینگتن پست تاکید می‌کند: فرهنگ کشور ما را خشونت جنسی فرا گرفته است. اعم از صحنه‌های تجاوز جنسی در برنامه‌های تلویزیونی تا پوشش‌هایی که فرهنگ تجاوز را تقویت می‌کند؛ از قهرمانان مشهوری که دختران جوان را مجاب می‌کنند که سکوت اختیار کنند، تا ماجراهای روزانه مربوط به تجاوز جنسی در پردیس‌های دانشگاهی. مورد اخیر هم مربوط به یک پزشک تیم المپیک دختران آمریکایی که از صدها دختر بچه سوء استفاده جنسی کرده تا دونالد ترامپی که به عنوان رئیس جمهور کشور ما به شکل علنی متهم به آذار جنسی بیش از 15 زن شده است.

هافینگتن پست می‌نویسد: همه این شواهد، آمارها و قرائن نشان می‌دهند که یک فرهنگی وجود دارد که خشونت جنسی را عادی کرده است.

در ادامه این گزارش آمارهایی را در این زمینه ذکر می‌کند،‌ از جمله اینکه در آمریکا هر 98 ثانیه یک نفر مورد حمله جنسی قرار می‌گیرد،‌ از 1998 تاکنون بالغ بر 17 میلیون و 700 هزار زن در آمریکا قربانی تجاوز جنسی شده‌اند و 99 درصد مرتکبین خشونت‌های جنسی بدون هیچگونه مجازاتی آزاد هستند.

در ادامه این گزارش می‌نویسد: 13 درصد از زنان قربانی تجاوز جنسی در آمریکا خودکشی می‌کنند و دختران 16 تا 19 ساله چهار برابر بیشتر در معرض آزار جنسی و تجاوز قرار دارند.

همچنین 90 درصد بزرگسالان قربانی تجاوز جنسی در آمریکا زن بوده‌اند و بطور میانگین هر سال در آمریکا،‌ 321 هزار و 500 نفر قربانی تجاوز و خشونت جنسی می‌شوند.

این گزارش از وضعیت وخیم خشونت جنسی در زندان‌های آمریکا نیز خبر داده است،‌ بطوری که هر سال 80 هزار و 600 نفر از زندانیان در آمریکا،‌ خشونت جنسی را در زندان تجربه می‌کنند و 60 درصد خشونت‌های جنسی علیه زندانیان از سوی پرسنل و کارمندان خود زندان صورت می‌گیرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار