تبلیغات

علی علیپور به یاد طارمی

علیپور حتی اگر صاحب توپ هم نباشد، گل می‌سازد.


علی علیپور در بازی با سپاهان هم گل زد و گل ساخت. علیپور که از زمان کنار رفتن طارمی، ۱۳ گل زده و حالا در صدر جدول گلزنان قرار دارد، در این مسابقه خاطره زوج‌سازی‌اش با طارمی را تکرار کرد. در نیم‌فصل نخست همین فصل و بازی با گسترش‌فولاد، علیپور و طارمی روی زوج‌سازی، پاس‌های یک و دو، فضاسازی برای همدیگر، موفق شدند که گل بزنند. اتفاقی که علیپور در این بازی تکرار کرد. ولی به جای بقیه مهاجم‌ها، این شجاع خلیل‌زاده بود که از هوش فضاسازی علیپور استفاده کرد و گل زد.
در صحنه گل، علی علیپور تمرکز دو بازیکن سپاهان را به خود جمع کرد تا شجاع گل بزند. علیپور از پشت محوطه جریمه حرکت کرد و تا نزدیکی تیر یک هم پیش رفت. در ابتدا هافبک سپاهان با او حرکت کرد، اما بخاطر عدم حضور علی کریمی در پست خود، مجبور شد که علیپور را رها کند. از این جا به بعد حواس مدافع سپاهان پرتِ حرکت علیپور شد. اتفاقی که منجر به شکاف بزرگ پشت دفاع سپاهان شد. شجاع هم که پشت علیپور گام برمی‌داشت، به آن جا رفت و بدون مزاحمتی ضربه سر زد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار