تبلیغات

سازش پرونده یک میلیاردی به همت یک قاضی!

یک فقره پرونده مسن مطروحه در مجتمع شماره یک شورای حل اختلاف پس از ۴ سال با تلاش و رایزنی قاضی ویژه ستاد شورای حل اختلاف استان تهران با سازش مختومه شد.

به گزارش صبحانه،یک فقره پرونده مسن مطروحه در مجتمع شماره یک شورای حل اختلاف پس از ۴ سال با تلاش و رایزنی قاضی ویژه ستاد شورای حل اختلاف استان تهران با سازش مختومه شد.
یک فقره پرونده با موضوع مطالبه وجه خسارت به مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان با وساطت و تلاش فرهادی قاضی ویژه شورا منجر به سازش شد.

به گفته خواهان پرونده که بانویی میانسال بود این پرونده از سال ۱۳۹۲ در جریان بوده و وی صرفاً جهت پیگیری آن به ایران رفت و آمد می‌کرد و با سازندگان ملک خود که حدود ۳ میلیارد تومان ارزش داشت به اختلاف رسیده و نهایتا درسال ۹۲ با موضوع مطالبه وجه خسارت به مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در مجتمع شماره یک شورا‌ی حل اختلاف تهران همراه با چندین پرونده مرتبط طرح دعوا می‌شود.

بعد از صدور اجرائیه در سال جاری و پس از ارجاع به واحد نظارت و بازرسی و رسیدگی توسط فرهادی قاضی ویژه ستاد و اختصاص زمان طولانی در نهایت طرفین بر مبلغ خسارت به میزان ۵۰ میلیون تومان به توافق رسیده و به صدور گزارش اصلاحی منتج شد.

منبع:میزان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار