تبلیغات

پسر ۲۰ ساله، پدر پیر خود را کشت

سرهنگ پژمان قویمی، رئیس پلیس این شهرستان در همدان با اعلام مطلب فوق افزود: ساعت 18 روز گذشته پسری با مراجعه به کلانتری 15 شهر همدان از درگیری برادر خود با پدرش در محله رسالت این شهر و مرگ پدر در بیمارستان خبر داد.

وی ادامه داد: این فرد در اظهارات خود عنوان کرد، پدر وی با برادرش در خصوص مسائل مالی مشاجره لفظی پیدا کرده و سپس این مشاجره به درگیری و مرگ پدر ختم شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان خاطرنشان کرد: پس از این خبر، یک تیم برای بررسی صحنه جرم به منزل فرد یاد شده مراجعه کرده و تیم دیگری در بیمارستان حضور می یابد.

سرهنگ قویمی افزود: در بیمارستان به عوامل پلیس اعلام می شود، زمانی که این مرد 75 ساله به بیمارستان برده شده هیچگونه علائم حیاتی نداشته است.

وی اظهار داشت: متهم به قتل که جوانی 20 ساله و دانشجو است در منزل پدری دستگیر و اعتراف کرد که بر سر مسایل مالی با پدرش مشاجره کرده است.

رئیس پلیس همدان با اعلام اینکه این پسر هم اکنون به دستور مقام قضایی در بازداشت است، گفت: جسد پدر 75 ساله نیز جهت بررسی علت مرگ تحویل پزشکی قانونی شده است.

منبع:خبرانلاین

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار