تبلیغات

کار جنجالی صاحب مرسدس بنز با گربه زنده! +عکس

صاحب مرسدس بنز لوکس وقتی متوجه گربه‌ای که زیر خودرو پنهان شده است می‌شود برای زهر چشم گرفتن از دیگر گربه‌ها دست به کار جنجالی می‌زند.

به گزارش صبحانه،ویدئویی از مرد جوان که برای شستشوی مرسدس بنزش از یک گربه استفاده می‌کند مثل ویروس در فضای مجازی منتشر شد تا واکنش‌های کاربران را به سمت خود هدایت کند.

مرد جوانی جلوی دوربین گوشی موبایل دوستش در حال شستن ماشین گرانقیمت خود است، ولی نه با اسفنج و دستمال نرم بلکه با یک موجود زنده.

براساس گزارش میرر این مرد بعد از آنکه متوجه شد گربه‌ای زیر اتومبیل لوکسش خوابیده است دست به کار زشتی زد تا به قول خودش دیگر هیچ گربه‌ای جرات نزدیک شدن به خودروی او را نداشته باشد، طبق توصیفات ویدئو این گربه با هر بار فرو رفتن داخل سطل آب دچار لرزش می‌شد و با صدای خود اذیتی که هنگام کشیده شدن بدنش روی بدنه خودرو را تحمل می‌کرد نشان می‌داد.

مردی که نامش منتشر نشده است به تصور خود در حال اجرای نمایشی خنده دار بود، اما واکنش‌های تند کاربران فضای مجازی پای پلیس را به ماجرا کشاند و او را به دردسر انداخت.
 
تصاویر کار جنجالی مردی که با گربه زنده ماشین خود را شست/نمناک

کار جنجالی صاحب مرسدس بنز با گربه زنده! +عکس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار