تبلیغات

رد شایعه قتل اجساد کشف شده در آمل

مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران گفت: علت مرگ دو مورد جسد کشف شده در منطقه بورایشعباس آباد و آمل قتل نبوده است

به گزارش صبحانه،مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران گفت: علت مرگ دو مورد جسد کشف شده در منطقه بورایشعباس آباد و آمل قتل نبوده است

«علی عباسی» در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که  علت دو مورد جسد پیدا شده در منطقه بورایش عباس آباد و آمل قتل نبوده است، خاطرنشان کرد: در محله بورایش عباس آباد جسد پیرمرد ۶۱ ساله‌ای کشف شد که به‌علت تنهایی پس از  یک هفته از مرگ، جسد این پیرمرد پیدا شد.

وی افزود: پس از کالبد شکافی و بررسی‌های به عمل آمده نتایج حاکی از آن بود که پیرمرد به‌علت کهولت سن فوت کرده است و هرگونه شایعه قتل در این مورد مردود اعلام می شود.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران تصریح کرد: همچنین در مورد کشف جسد فرد جوانی در هندوکلای آمل دریک خودروی پراید، این جسد مورد بررسی قرار گرفت.

عباسی خاطرنشان کرد: جسد مرد پیدا شده بالای ۳۰ سال سن داشته و هیچ‌گونه آثار ضرب و جرح بر روی جسد مشهود نبوده است.

وی یادآور شد: پس از بررسی‌های به عمل آمده به‌علت وجود مقداری دارو که به همراه فرد متوفی بوده احتمال می‌رود که فرد بر اثر خوردن دارو و یا بیماری فوت کرده باشد و در این مورد نیز احتمال قتل منتفی است.

منبع:ایسنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار