تبلیغات

خودنمایی عجیب دو بچه پولدار چینی! +عکس

دو جوان چینی که در یک جشن شبانه از روش عجیبی برای نمایش ثروت خود استفاده کرده بودند توسط پلیس دستگیر شدند.

به گزارش صبحانه،مسابقه دو جوان ثروتمند اهل منطقه "تیاچانگ" استان آنهوئی چین برای به رخ کشیدن ثروت خود سر و صدا بپا کرد. این دو جوان که در حالت عادی قرار نداشتند برای نشان دادن ثروت خود اقدام به آتش زدن پول هایشان کردند. ویدئویی که منتشر شده است این دو جوان را در حال مسابقه با یکدیگر و آتش زدن پول نشان می‌دهد.

گفته می‌شود آن‌ها در جشن خرید خانه یکی از دوستان خود شرکت کرده بودند که بحث در مورد اینکه کدام یک ثروت بیشتری دارد این مسابقه عجیب را بین آن‌ها دامن زد. در ادامه آن‌ها در مقابل سایر دوستان خود ابتدا با بیرون آوردن ۱۰۰ یوآن چینی از جیب خود اقدام به آتش زدن آن کردند. هنوز مشخص نیست که این دو جوان طی این مسابقه عجیب چه مبلغی از پول‌های خود را سوزاندند.
 

خودنمایی عجیب دو بچه پولدار چینی! +عکساین ویدئو پس از انتشار به یکی از ویدئو‌های داغ در شبکه‌های اجتماعی در چین تبدیل شد. پلیس چین نیز پس از مشاهده ویدئو اقدام به بازداشت دو جوان کرد. گفته می‌شود هر دو جوان به علت سوزاندن پول به مبلغ ۱۰۰۰ یوآن جریمه شده اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار