تبلیغات

اختراع گوگل برای شکسته نشدن تخم مرغ + عکس

اگر از شکسته شدن تخم مرغ‌های خریداری شده در حین جابجایی خسته شده اید، بالاخره گوگل با ثبت اختراعی خاص در این زمینه برای حل مشکل مذکور اقدام کرده است.

به گزارش دیجیتال ترندز، گوگل که از سال ۲۰۱۳ خدماتی موسوم به اکسپرس را برای فروش و تحویل کالا راه اندازی کرده، دوست ندارد به علت آسیب دیدن محصولاتش در حین انتقال زیان مالی ببیند و از همین رو جعبه‌های مقوایی تازه‌ای را برای قراردادن و حمل تخم مرغ طراحی کرده است.


اختراع گوگل برای شکسته نشدن تخم مرغ +عکس
آنچه این جعبه‌ها را از شانه‌های عادی تخم مرغ متمایز می‌کند، وجود تعدادی طاق گنبدی شکل مقعر است که خم شدن آن‌ها به درون جعبه‌ها باعث می‌شود هر تخم مرغ بدون تحرک در جای خود ثابت بماند.

هر یک از این منافذ گنبدی شکل به اندازه ناحیه زیرین یک فنجان کوچک است و وجود آن‌ها باعث می‌شود حتی در صورت تکان‌های شدید یا افتادن کل جعبه تخم مرغ هیچ یک از آن‌ها آسیبی نبیند. کارتون‌های بسته بندی این جعبه‌ها هم توسط گوگل به شیوه‌ای خاص طراحی شده تا هر یک از جعبه‌های یادشده کاملا در جای خود محکم شوند.

عضویت در خدمات گوگل اکسپرس رایگان بوده و کاربران در صورت انجام خرید‌هایی با حداقل ارزش ۲۵ تا ۳۵ دلار می‌توانند بدون پرداخت هزینه حمل و نقل محصولات خریداری شده را دریافت کنند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار