تبلیغات

واکنش قلقلی به حواشی صحبت‌های حاتمی کیا + عکس

شهرام لاسمی (قلقلی) مجری، بازیگر برنامه‌های کودک دهه شصت با اشاره به واکنش‌ها و حواشی صحبت‌های ابراهیم حاتمی کیا در جشنواره فیلم فجر در اینستاگرام نوشت: هرگز قصد مقایسه خودم با آقای حاتمی کیا را ندارم. حرفهایم درد دل است، من هم مثل شما از زمان جنگ توی استودیو با بچه‌ها کار کردم و آموزش دادم تا کودکی از یادگیری عقب نماند، ولی متاسفانه بعضی‌ها با توهین و تحقیر دل ادم را به درد می‌اورند.

جناب حاتمی کیای عزیز منی که سی سال زحمت کشیدم و هرگز دیده نشدم و... چی بگم؟

دوستان جان: هرگز قصد مقایسه خودم با اقای حاتمی کیا رو ندارم حرف من یکجور درد دل بود با اقای حاتمی کیا و منظورم این بود که منم مثل شما و حتی بیشتر از شما درزمینه کار خودم از زمان حنگ زیر موشک بارون دشمن توی استودیو کار میکردیم تا به بچه‌های اون نسل آموزش بدیم که چطور زندگی کنن و حتی به بچه‌هایی که توی روستا‌ها زندگی میکردن و امکان دسترسی به مهدکودک رو نداشتن مفاهیم معدکودکی رو آموزش میدادیم تا از بچه‌های دیگه عقب نمونن. متاسفانه بعضی افراد با توهین‌ها و تحقیرهاشون باعث میشن دل آدم به درد بیاد. دوستان عزیز لطفا توهین نکنید.

واکنش قلقلی به حواشی صحبت‌های حاتمی کیا +عکس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار