تبلیغات

شمارش معکوس برای اعلام یک حکم جنجالی علیه ایران

بررسی پرونده کشتی علیرضا کریمی در رقابت‌های زیر ۲۳ سال جهان در کمیته حقوقی و انضباطی اتحادیه جهانی مراحل پایانی خود را پشت سر می گذارد و رای آن در حال نهایی شدن است.


گویا در هفته گذشته، اصرار کمیته بین‌المللی المپیک بر اتحادیه جهانی کشتی برای طرح بحث تعلیق کشتی ایران بسیار جدی بوده است و احتمالا کشتی ایران به مدت حدود یکسال از تمامی رقابت‌های بین‌المللی محروم خواهد شد.
کمیته بین‌المللی المپیک که به شدت تحت نفوذ صهیونیست‌ها قرار دارد، انتظار دارد موضوع تعلیق ورزش ایران به دلیل عدم رویارویی با ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس، با اعلام رای محرومیت کشتی‌گیران ایران از حضور در میادین بین‌المللی، ابعادی جهانی علیه ورزش ایران را به خود بگیرد. همچنین موضوع محروم شدن علیرضا کریمی و مربی‌اش نیز حدوداً قطعی است و به احتمال فراوان این 2 نفر نیز برای مدتی از حضور در میادین کشتی محروم خواهند شد.
رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی، برای بررسی این موضوع تاکنون 2 بار راهی کشور سوئیس مقر اتحادیه جهانی کشتی شده و مذاکراتی را با مسئولان بلند پایه کشتی جهان داشته است و به همین دلیل این موضوع حدود 2 ماه به تعویق افتاد. حال باید دید عضو هیات رئیسه اتحادیه جهانی و تیم دیپلماسی کشتی ایران در روزهای پایانی این پرونده چه برنامه‌ای برای رفع و یا کاهش این معضل بزرگ خواهند داشت که در واقع این آخرین تلاش‌های خادم برای جلوگیری از تعلیق کشتی ایران است.
علیرضا کریمی در رقابت‌های امیدهای جهان که آذرماه سال جاری در کشور لهستان برگزار شد، به دلیل عدم رویارویی با حریف رژیم اشغالگر قدس، مقابل کشتی‌گیر روس شکست خورد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار