تبلیغات

جنیفر آنیستون از همسر دومش هم طلاق گرفت +عکس

جنیفر آنیستون از همسر دومش هم طلاق گرفت +عکس جنیفر آنیستون از همسر دومش هم طلاق گرفت 

جنیفر آنیستون که ابتدا با برد پیت ازدواج کرده بود در ازدواجش دومش نیز شکست خورده و حالا جدایی اش را اعلام نموده است. جنیفر انیستون و همسرش جاستین تروکس پس از گذشت دو سالو نیم ازدواج از هم جدا شدند.

به گزارش پارس ناز سخنگوی مطبوعاتی انیستون در پیامی که منتشر کرد این جدایی را تصمیم دوطرفه و دوستانه عنوان کرد که در اواخر سال گذشته «2017» گرفته شده است.انیستون بازیگر 49ساله سریال مشهور «دوستان» و تروکس بازیگر 46ساله در آگوست سال 2012 با یک دیگر نامزد شدند ودر پنجم آگوست سال 2015 نیز در خانه شان در لس آنجلس مراسم ازدواج شانرا جشن گرفتند.

جنیفر آنیستون از همسر دومش هم طلاق گرفت +عکسجدایی جنیفر انیستون و شوهرش جاستین تروکس

جدایی زوج مشهور هالیوودی
این زوج آخرینبار در طول تعطیلات پیش از سال نو 2018 در سفری به کابو سن لوکاس- کشور مکزیک با یکدیگردیده شدند ودر آن زمان بسیار باهم صمیمی و شاد بنظر می رسیدندجنیفر انیستون همسر سابق برد پیت که بیشتر برای بازی در نقش ریچل گرین در سریال دوستان به شهرترسیده، ثروتی بالغ بر 200 میلیون دلار دارد.

در طی دو فصل آخر این سریال در میان سال هاي 1994 تا 2004 در حال پخش بود، جنیفر انیستون و پنج همکار بازیگرش برای بازی در هر قسمت از سریال 1 میلیوندلار دریافت کردند.او همچنین در فیلم هایي نظیر رئیس هاي ترسناک- بروس قادر مطلق -از تو خوشش نمی‌آید – مارلیو من – روز مادر و… نقش آفرینی کرده است.

جنیفر آنیستون از همسر دومش هم طلاق گرفت +عکسآخرین باری که این زوج با یک دیگر دیده شدند

جنیفر انیستون و جاستین تروکس
جاستین تروکس نیز که بیشتر با سریال تلویزیونی «بازماندگان» شناخته شده است تا کنون در فیلم ها و سریال هایمتعددی از جمله «پارک ها و تفریحات»، «جاده مالهالند» و… حضور داشته و بعنوان نویسنده فیلمنامه بافیلم هایي نظیر «تندر استوایی» و «زولندر ۲» همکاری کرده است و ثروت او بالغ بر 20میلیون دلار تخمینزده می‌شود.

جنیفر آنیستون از همسر دومش هم طلاق گرفت +عکس

ظاهراً این زوج مدت هاست اوقات زیادی را دور از هم می گذراندند و بارها جاستین تروکس به تنهایی درنیویورک سیتی مشاهده شد که بسیار دورتر از خانه انها در لس آنجلس است.علاوه بر این در تولد ۴۹ سالگی جنیفر انیستون که تنها چند روز پیش برگزار شد، جاستین بطور قابل توجهیدر عکسهایی که در شبکه اجتماعی منتشر شده بود، غایب بود.

جنیفر آنیستون از همسر دومش هم طلاق گرفت +عکسبیانیه رسمی این زوج برای اعلام خبر جدایی شان به شرح زیر بود:«برای پیشگیري از هر گونه شایعات و حدس و گمان ها، ما تصمیم گرفتیم خودمان جدایی مان را اعلام کنیم.این تصمیم دو جانبه و دوستانه بود که در اواخر سال گذشته گرفته شد. ما هردو بهترین دوست هم هستیم

جنیفر آنیستون از همسر دومش هم طلاق گرفت +عکس

که تصمیم گرفتیم راه خودرا بعنوان یک زوج از هم جدا کنیم ولی دوستی مان را حفظ خواهیم کرد. واضحاست که ما این ارتباط را خصوصی نگه خواهیم داشت ولی با توجه به این‌که صنعت شایعه سازان نمی تواننددر مقابل اختراع انواع حدس و گمان ها مقاومت کنند، بنابر این ما خواستیم خودمان مستقیما حقیقت را بگوییم.

جنیفر آنیستون از همسر دومش هم طلاق گرفت +عکس

هر چیز دیگری که در مورد ما چاپ شود که بطور مستقیم از طرف ما نباشد، داستان خیالی شخص دیگراست. علاوه بر این ما مصمم هستیم که عشق و احترام عمیق نسبت به یک دیگر را حفظ کنیم.»

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار