تبلیغات

اختلال در ۶ مرکز مخابراتی تهران

در ادامه عملیات کابل برگردان، ارتباط تلفنی مشترکان تهرانی در ۶ مرکز مخابراتی از فردا مختل می‌شود.

به گزارش صبحانه،عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهید لطیفی، آیت اله کاشانی، شهید آیت، شهید رجایی، پردیس و کمرد صنعتی از فردا ۳۰ بهمن ماه آغاز می‌شود.

با اجرای این عملیات ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید لطیفی با پیش شماره‌های ۲۲۹۳ الی ۲۲۹۸، ۲۶۷۵ و ۲۶۹۱ در محدوده خیابان‌های وفامنش، گیتی، کیهان، مختاربند و میدان هروی به مدت ۴۸ ساعت مختل می‌شود.

در مرکز مخابرات آیت اله کاشانی با پیش شماره‌های ۴۴۰۰ الی ۴۴۰۹، ۴۴۹۵ و ۴۴۹۶ در محدوده بلوار فردوس، اتوبان ستاری، ابراهیمی جنوبی و حسن آباد و در مرکز مخابرات شهید آیت با پیش شماره‌های ۷۷۰۳، ۷۷۲۵، ۷۷۲۶، ۷۷۲۸، ۷۷۹۹ و ۷۷۸۱ الی ۷۷۸۴ در محدوده خیابان‌های شهید رنجبر تاری، شهید اشراقی، شهید یونسیان و دماوند نیز ارتباط تلفنی مشترکان به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه است.

براساس همین گزارش با اجرای عملیات کابل برگردان ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید رجایی از ساعت ۲ بامداد فردا به مدت ۴ ساعت و در مراکز مخابرات پردیس و کمرد صنعتی از ساعت ۲۴ روز ۳۰ بهمن ماه به مدت ۶ ساعت دچار اختلال می‌شود.

منبع:مهر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار