تبلیغات

ارتش دوباره به کمک زلزله زدگان شتافت

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش گفت: در پی بارش‌های اخیر، پرسنل تیپ ابوذر و گردان ۳۵ ارتش، برای کمک به زلزله زدگان به ویژه ساکنان چادرهای اسکان اضطراری در منطقه حضور یافتند.

به گزارش صبحانه،نیروهای نظامی مستقر در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب، در پی بارش های فراوان به یاری زلزله زدگان شتافتند.

امیر فرهاد آریانفر در این خصوص توضیح داد: ۲۰۰ تن از پرسنل تیپ ابوذر و گردان ۳۵ ارتش، برای کمک به زلزله زدگان به ویژه ساکنان چادرهای اسکان اضطراری در منطقه حضور یافتند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش گفت: نیروهای تیپ ابوذر به همراه تجهیزات لازم از جمله جرثقیل، کامیون‌ها، خودروهای سبک و پمپ های تخلیه آب در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب حضور یافتند.

امیر آریانفر افزود: در مناطقی از شهر زلزله زده سرپل ذهاب که چادرهای اسکان اضطراری برپا بود و آب وارد این چادرها شده بود، نیروها مستقر شدند و تیپ ۳۵ نیز اعزام شدند.

وی با بیان اینکه پرسنل تیپ ابوذر همچنان برای کمک به زلزله زدگان در مناطق حضور دارند، گفت: آسایشگاه توپخانه ارتش در سرپل ذهاب برای اسکان زلزله زدگانی که چادر و کانکس های آنها دچار آبگرفتگی شده، اختصاص یافته است.

منبع:مهر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار