تبلیغات

جهش قابل توجه هواوی در رتبه بندی برندهای با ارزش جهان

آژانس مشاوره معتبر جهانی Brand Finance رتبه بندی برندهای باارزش در سراسر جهان را در سال 2018 منتشر کرد. برند هواوی رتبه بیست و پنجم برند Global 500 2018 را کسب کرد و با تغییرات مثبت بیش از ۵۰ درصدی به ارزشی معادل 38.046 میلیارد دلار رسید.



Brand Finance به عنوان یک برند معروف در جهان و یک شرکت مشاوره استراتژیک، هر ساله هزاران برند تجاری مشهور جهان را ارزیابی می‌کند. این آژانس ‌یکی از معتبرترین آژانس‌های ارزیابی ارزش برند در جهان است و معیار انتخاب دقیق آن نه تنها شاخص قدرت برند (BSI) بلکه وفاداری تجاری و سرمایه‌گذاری بازاریابی و غیره است.

اعلام سالانه رتبه‌بندی میان نام‌های تجاری، همیشه می‌تواند بحث‌وجدل ایجاد کند، چراکه شرکت‌های بین‌المللی که به لیست وارد می‌شوند، نه تنها قدرت جامع خود را نشان می‌دهند، بلکه نشان می‌دهند که ارزش برند آنها در ابعاد بین‌المللی چه میزان شناخته‌شده است.

در اینجا رتبه بندی برند هواوی از سال 2016 تا 2018 را با هم مرور می‌کنیم:
رتبه 47 در Brand Finance Global 500 2016
رتبه 40 در Brand Finance Global 500 2017
رتبه 25 در Brand Finance Global 500 2018
علاوه بر پیشرفت سالانه در لیست منتشرشده توسط Brand Finance، هواوی در BrandZ Top 100 Brands و Interbrand’s "Best 100 Brands” نیز ظاهر شده است. توجه به ‌تمامی این موارد، ما قدرت و تلاش یک برند را برای رشد و ارتقای کیفی در بازار جهانی به‌ وضوح می‌بینیم.

سال 2017 برای هوآوی یک سال همراه با پیشرفت‌های مداوم بوده است. Huawei در سطح جهانی محصول جدید خود را معرفی کرد و گوشی Mate 10 توانست مورد ستایش فراوان قرار بگیرد. HUAWEI OPEN DAY را می‌توان در سراسر اروپا غربی، آسیای جنوب شرقی، آمریکای لاتین و دیگر کشور‌های مطرح یافت و حضور نام تجاری هواوی را در سراسر جهان لمس کرد.

این شرکت چینی با لایکا، سیستم طراحی پورشه، گوگل و سایر برندهای برتر همکاری می‌کند، تا به بهبود تجربه کاربر ادامه دهد. سال 2018 فرصتی است تا این شرکت باز هم آثار بسیار با ارزش‌تری را در کنگره موبایل جهانی (MWC) به ارمغان آورد.

هواوی بر اساس نیازهای مصرف‌کنندگان و تکیه بر ایده‌های نوآورانه به جلو حرکت می‌کند و موجب شگفتی بیشتری برای مصرف‌کنندگان جهانی خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار