تبلیغات

منشا از پرسپولیس جدا می‌شود؟!

شنیدیم بندی در قرارداد گادوین منشا با پرسپولیس گنجانده شده که باشگاه‌های خواهان او در صورت پرداخت یک میلیون دلار به پرسپولیس می‌توانند این مهاجم آفریقایی را جذب کنند.


البته به نظر می‌رسد مدیران سابق پرسپولیس (بخوانید علی‌‌اکبر طاهری) در عقد قرارداد با این بازیکن اهل نیجریه‌ سهل‌انگاری کرده باشند.
اگر باشگاهی پیدا شود که این پول را به پرسپولیس بدهد آنگاه گادوین منشا می‌تواند از پرسپولیس جدا شود!
این در حالی است که پرسپولیس تهران با حکم فیفا از نقل‌و‌انتقالات تابستانی محروم شده و قادر به جذب بازیکن جدید نیست. هر چند در زمانی که طاهری و دوستان با گادوین منشا تمدید می‌کردند هنوز فیفا حکمی علیه پرسپولیس نداده بود. به همین خاطر طاهری و مدیران سابق پرسپولیس تصور می‌کردند با گنجاندن این بند در قرارداد گادوین منشا زرنگی کرده و می‌توانند این مهاجم آفریقایی را حفظ کنند.
حالا هر باشگاهی که بتواند یک میلیون دلار (حدود ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان) به پرسپولیس بپردازد، می‌تواند منشا را از تیمش جدا کند. این مبلغ کلانی است اما ادامه درخشش مهاجم اهل نیجریه در لیگ قهرمانان آسیا می‌تواند کار را برای حفظ او در پرسپولیس سخت‌تر کند.
شاید پرسپولیس در حالت عادی بتواند با این پول، ۳ بازیکن خوب بخرد ولی فراموش نکنید از نقل‌و‌انتقالات تابستانی محروم است و این پول کار برانکو و تیمش را در خرید بازیکن راه نمی‌‌اندازد! اینکه درخشش گادوین منشا در لیگ قهرمانان آسیا به سود پرسپولیس یا نه، سؤالی است که خود پرسپولیسی‌ها بهتر می‌‌توانند به آن جواب بدهند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار