تبلیغات

برانکو خطاب به سرخپوشان: باید این باخت را جبران کنیم

برانکو ایوانکوویچ قبل از شروع تمرین امروز دقایقی با شاگردانش صحبت کرد و برخی اشتباهات آنان را گوشزد کرد.

برانکو ایوانکوویچ که در نشست خبری بعد از بازی السد به برخی اشتباهات تیمش اشاره کرده و عنوان کرده بود این باخت را جبران خواهیم کرد بعد از بازی در رختکن صحبت های زیادی با بازیکنان نداشت اما امروز قبل از شروع تمرین مسائلی درباره این باخت سنگین با آنان مطرح کرد.
برانکو به شاگردانش گفت: باخت بدی داشتیم و روز خوب ما نبود، وقتی می بازیم قطعا خوب نبوده ایم و باید همه مسائل را بررسی کنیم و تلاش کنیم که از این باخت فرصتی برای عملکرد بهتر در بازی های آینده بسازیم.
وی ادامه داد: ما به اندازه کافی خوب نبودیم و برای بردن باید خیلی بهتر از این باشیم. اشکالاتی داشتیم ولی باید روحیه تیمی حفظ شود چون بازی های مهمی در پیش داریم، چه در لیگ ایران و چه در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا. ما می توانیم این باخت را در تهران جبران کنیم و با کسب نتایج خوب در ادامه بازی ها به مرحله بعد صعود کنیم.
سرمربی پرسپولیس به بازیکنانش گفت: باید انتظارات هواداران را برآورده کنیم، آنها حمایت خوبی از تیم داشته اند و شایسته بهترین نتایج هستند و همه ما می دانیم که چه بازی های مهمی را در پیش داریم، به همین دلیل باید تمرکز بیشتری داشته باشیم و در تمرینات روزهای آینده سخت تلاش کنیم. در شرایطی می توانیم این باخت را جبران کنیم که زحمت بکشیم و انگیزه زیادی داشته باشیم. شما ببینید که هواداران پرسپولیس چه حمایت هایی از شما داشته اند و باید قدر این حمایت ها را بدانیم و روزهای خوبی را برایشان رقم بزنیم.
وی افزود: این باخت دلایلی داشت و ما همه چیز را بررسی می کنیم، برخی انتظارات برآورده نشد و اشتباهاتی داشتیم که در این شکست تاثیرگذار بود ولی من به موفقیت تیم ایمان دارم و تاکید می کنم باید تلاش مضاعف و دوچندانی در ادامه کار داشته باشیم و در بازی های حساس پیش رو انتظار عملکرد بهتری را داریم.
بعد از صحبت های برانکو تمرین آغاز شد و بازیکنان پرسپولیس که سه جلسه قبل از بازی در قطر تمرین کرده بودند امروز تمرینات ریکاوری را در دوحه پشت سر گذاشتند. سرخپوشان با پرواز ساعت ۱۸ عصر امروز هواپیمایی قطر به تهران بازمی گردند و فردا ساعت ۱۱ صبح اولین تمرین خود بعد از بازی با السد در تهران را انجام خواهند داد.


گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار