تبلیغات

جراحی پلاستیک این بار شبیه سلفی‌های موبایلی!

تعدادی از جراحان پلاستیک در شهر نیویورک می‌گویند این روز‌ها با چالش تازه‌ای دست به گریبان هستند و برخی مراجعان دوست دارند چهره شان بعد از جراحی شبیه سلفی‌های زیبا باشد.

به گزارش صبحانه،این افراد با استفاده از فیلتر‌های موجود در برنامه‌هایی ظاهر خود را در فضای مجازی به شدت تغییر می‌دهند و دوست دارند این ظاهر تغییر داده شده را برای خود در دنیای واقعی نیز حفظ کنند.

دکتر متیو شولمان معتقد است اگر چه پزشکان و جراحان پلاستیک همیشه پیشنهاد‌های خوبی برای بهبود چهره مراجعان خود دارند، اما حالا استفاده از فیلتر‌های این برنامه‌ها موجب شده تا افراد به راحتی با دستکاری پوست، چشم، گونه‌ها و لب‌ها بتوانند آن چیزی که دوست دارند از خود مجسم کنند را در معرض دید پزشک معالج خود قرار دهند.

میشله یاگودا پزشک جراح دیگری که در نیویورک کار می‌کند هم می‌گوید شبکه‌های اجتماعی تاثیرات زیادی بر جوانان داشته اند و استاندارد‌های زیبایی را در میان آن‌ها تغییر داده اند. البته برخی از جراحان هم با اشتراک گذاری اقداماتشان در اسنپ چت و دیگر شبکه‌های اجتماعی برای خود مشتری جمع می‌کنند./میزان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار