تبلیغات

مکان تصویربرداری خندوانه کجاست؟

عوامل «خندوانه» این روز‌ها مرحله پیش تولید را سپری می‌کنند و در جستجوی لوکیشنی مناسب برای شروع کار خود هستند.

به گزارش صبحانه،عوامل برنامه تلویزیونی «خندوانه» این روز‌ها مرحله پیش تولید را سپری می‌کنند و با تشکیل اتاق فکری جدید، در جستجوی لوکیشنی مناسب برای شروع کار خود هستند. به نظر می‌رسد در بین انتخاب آنها، باغ کتاب - فضایی که پیش از این آیتم‌های «خندوانه» در آن ضبط می‌شد- گزینه مناسبی باشد.

به گفته سعید سالارزهی صاحب امتیاز عروسک «جناب خان» و آنچه پیش از این رامبد جوان گفته است، احتمالا سری جدید «خندوانه» با حضور این عروسک روی آنتن می‌رود. این در حالی است که مدیر روابط عمومی شبکه نسیم گفته حضور جناب خان در برنامه خندوانه هنوز قطعی نشده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، طبق تصمیم‌گیری شبکه نسیم احتمال پخش خندوانه در فروردین ۹۷ وجود دارد. همچنین با وجود برنامه‌ریزی که برای سری جدید «خنداننده شو» انجام شده است، هنوز برپایی این مسابقه در فصل جدید خندوانه قطعی نیست. البته این احتمال هم وجود دارد که این مسابقه تنها از طریق اپلیکیشن «خندوانه» اجرا شود.

گفتنی است؛ پیش از این در غیاب «جناب خان»، رامبد جوان حضور چهار عروسک دیگر را در «خندوانه» تجربه کرد. تجربه‌ای که چندان موفق نبود و جوان سعی کرد با مسابقه «ادابازی»، گفتگو‌های متفاوت و مسابقه «خنداننده شو» برنامه را پیش ببرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار