تبلیغات

پاسخ تند بازیگر سینما به لیلا حاتمی

بازیگر سریال "یوسف پیامبر" گفت: در اعتراضات اخیر معترضین ما سپاهیان و بسیجی‌ها را شهید کردند. ما نباید مشکلات خودمان را به خارج از کشور ببریم. به قول قدیمی‌ها گوشت هم را می‌خوریم و استخوان هم را دور نمی‌اندازیم.

پروانه معصومی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص واکنش خود نسبت به صحبت‌های "لیلا حاتمی" در جشنواره فیلم برلین گفت: کاری که ایشان انجام داد به هیچ عنوان کار درستی نبود.

وی صحبت‌های لیلا حاتمی را اشتباه خواند و افزود: حاتمی به عنوان سفیر فیلمی که در آن بازی کردند در جشنواره فیلم برلین شرکت کرده و من نمی‌دانم چه کاری به مسائل سیاسی دارد.

بازیگر سریال "یوسف پیامبر" گفت: مگر در جا‌های دیگر دنیا اگر کسی اعتراضی انجام دهد او را می‌بوسند؟ شما یک نمونه به من نشان دهید که این کار را انجام دهند. همه جای دنیا با معترضین بد برخورد می‌کنند، اینجا سپاهی‌ها و بسیجی‌هایمان را کشتند و شهید کردند پس گفتن این کلمات از زبان خانم حاتمی درست نیست.

وی ادامه داد: البته من با خیلی چیز‌ها مخالفم ولیکن یک موضوعی است که ما آبروی کشور خودمان را در خارج از کشور نباید ببریم به قول قدیمی‌ها ما ایرانیان گوشت هم را می‌خوریم، ولی استخوان هم را دور نمی‌اندازیم.

بازیگر سریال "امام علی (ع) " در همین راستا افزود: ما نباید برای یک کشور خارجی که در زمان جنگ علیه ایران به دشمنان ما سلاح شیمیایی فروخت و در زمان ۸ سال دفاع مقدس آن همه بدبختی برایمان ایجاد کرد. حالا آیا ما باید برویم و در آن کشور اعتراضات خودمان را آن هم اینگونه بیان کنیم؟ این کار درستی نیست.

معصومی من هم حاضرم اعتراض کنم، اما اعتراضی که با عقلانیت باشد و خودم تصمیم بگیرم نه اینکه شخص دیگری به من بگوید به آنجا برو و حالا در این مورد اعتراض کن.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار