تبلیغات

کی‌روش تماشاگر ویژه دربی یونان در کارایساکی

سرمربی تیم ملی ایران که گفته می شد بعد از شرکت در کارگاه آموزشی فیفا در سوچی روسیه راهی مالزی شده است، سر از اروپا و شهر آتن در آورد.


رسانه های یونانی مدعی شدند کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران یکی دو روزی هست که برای زیر نظر گرفتن ملی پوشان ایران در سوپرلیگ یونان راهی آتن شده است تا از نزدیک عملکرد احسان حاج صفی، کریم انصاری فرد و مسعود شجاعی را در بازی های المپیاکوس و AEK زیر نظر بگیرد.
سایت SDNA آتن نوشت:« سرمربی تیم ملی ایران برای دیدن بازی های سوپرلیگ در یونان به سر می برد. اولین برنامه کی روش تماشای بازی تیم های AEK با المپیاکوس در ورزشگاه المپیک آتن خواهد بود تا بعد از تمام اتفاقاتی که در این مدت برای شجاعی رخ داد و باعث شد تا او از تیم ملی ایران دور بماند این اولین برخورد جدی مسعود با کی روش باشد».
این سایت ادامه داد:« بعد از این بازی کی روش بلافاصله راهی شهر سالونیکا و ورزشگاه کارایساکی خواهد شد تا دربی یونان میان تیم های المپیاکوس و پاناتینایکوس را تماشا کند جایی که کریم انصاری فرد آقای گل حال حاضر یونان در کنار احسان حاج صفی در ورزشگاه خالی از تماشاگر کارایساکی به مصاف یکی از رقبای سنتی سرخ و سفیدها خواهند رفت».

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار