تبلیغات

دانشجویان هنر؛ از ستاره‌داری تا ممنوع الخوابگاهی + عکس

شب گذشته (12) اسفند، حراست خوابگاه «رسا»ی دانشگاه هنر، مانع از ورود یکی از دانشجویان به خوابگاه این دانشگاه شد.

ممانعت از ورود یک دانشجو به خوابگاه دانشگاه هنر

احسان بابامیر، دانشجوی کارشناسی رشته صنایع فرهنگی دانشگاه هنر در این باره توضیح داد: حدود ساعت 6 و 7 عصر روز شنبه قصد ورود به خوابگاه را داشتم که با ممانعت حراست خوابگاه رو به رو شدم و آنها به من گفتند که شما ممنوع الورود هستید.

وی ادامه داد: از آنها علت را جویا شدم و آنها به من گفتند که همین الان از ریاست با ما تماس گرفته‌اند و گفته‌اند هر کارمندی را که به شما اجازه ورود به خوابگاه را بدهد اخراج می‌کنیم.

ممانعت از ورود یک دانشجو به خوابگاه دانشگاه هنر

بابامیر افزود: از آنها درخواست کردم که اگر نامه کتبی‌ای دارند به من نشان دهند اما به من پاسخ دادند که وظیفه ما نیست که به شما نامه کتبی بدهیم و رئیس ما شفاها این دستور را به ما داده است.

به گفته این دانشجو پس از آنکه ماموران حراست با اصرار وی برای نشان دادن دستور و یا نامه کتبی رو به رو شدند، با نیروی انتظامی تماس گرفتند و با بیان اینکه وی اقدام به ایجاد تشنج در خوابگاه کرده است، از ماموران پلیس خواستند که وی را از خوابگاه خارج کند.

ممانعت از ورود یک دانشجو به خوابگاه دانشگاه هنر

ماموران نیروی انتظامی پس از شنیدن توضیحات این دانشجو، از بیرون کردن وی از خوابگاه صورتجلسه‌ای تهیه کرده و به حراست خوابگاه متذکر شدند که اگر برای این دانشجو خارج از خوابگاه اتفاقی رخ دهد، مسئولیتش با دانشگاه خواهد بود.

بابامیر با اشاره به اینکه محل سکونت وی استان چهارمحال بختیاری است، گفت: چون جایی را نداشتم به همراه وسایلم جلوی در خوابگاه مستقر شدم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار